Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Môže to výjsť

Príspevok v téme: Môže to výjsť
Zvedavý96

Ahojte. Pýtam sa na to či by s toho niečo mohlo byť. Spoznal som jednú babu v podniku čo robím. Ja mám 19rokov ona 20.Bolo to tak že to bola sestra jedného zákazníka a vtedy sme už boli kamaráti tak som sa ho spýtal či ju nedonesie. Dali sme sa do reči a všetko prebiehalo fajn. Potom sme si napísali správy na fb (príklad). Bavili sme sa ako vnímame život čo máme radi a čo nie a podobné veci. Neskôr mi to prišlo ale už viac zaujímave a neviem bola taká konkrétna až prehnane. Napríklad som povedal že treba riskovať a ona mi odpovedala ,,risk je zisk a uvidíme aký zisk budeš ty,, Celkom ma to zarazilo ale aj potešilo. Aj viac ako napríklad že bude pri mne nervózna a podobne. Nejsom namotaný ani nič ani si nemyslím že sa snaží zmotávať ale to sám neviem preto tomu chcem dať šancu a stretnúť sa. Zažil som si už viac sklamaní dlhé vzťahy a podobne ide mi len o to že som ešte nezažil takú nazvyme to ,,citovo otvorenú babu,,. Podľa môjho možu byť len dve strany jedna že je zo mňa ozaj hotová alebo tá druhá že ma namotáva. Len ja bývam v tomto už neutrálnym tak jej poviem že ma to všetko teší nie že pokračujem ešte aj ja nejakou sladkou vetou. Komplimenty ale dávam a bavíme sa naďalej. Aký k tomu máte postoj vy? Tiež ste na takých natrafili?

Zvedavý96

Hej rád by som chcel aby to bolo ale ako som písal.... videli sme sa iba raz a potom to boli už len správy a bohužial rande nám nevyšlo keďže máme obidvaja povinnosti či škola alebo práca keď som ja mohol ona nemohla a naopak ale to že čo mi píše ma prekvapuje keďže sme sa videli iba raz a nič nebolo iba vzájomné spoznanie sa

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môže to výjsť - Fórum - ZDRAVIE.sk