Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Seknutie v chrbte po cvičení

Príspevok v téme: Seknutie v chrbte po cvičení
ada051

Ahojte, chcela by som sa prosím vás poradiť s niekým kto mal podobný problém,alebo by mi vedel poradiť ako pokračovať...

Cvičím už asi rok a cca pred 2 týždňami som zrejme neodhadla svoju silu a precenila sa, predpokladám pri drepoch(naložila som si viac než bežne) a 2x ma trochu zvláštne prehlo v chrbte a..... seklo ma. Bolesť prišla ale až na druhý deň, šla som na pohotovosť(víkend) a tam mi povedali čo sa mi stalo.
Ide ale o to že neviem ako teraz pokračovať,bolesť už ustúpila ale pri cvičení sa vracia,snažím sa zľahka, dnes som cvičila odvtedy len 3.krát, ale pobolieva ma to a od chrbta mi je ťažšie aj na hrudi,bolí akoby srdce.....už som googlila :) a má to súvis s chrbtom......trochu sa ale bojím či to nebude dlhodobé, či som si týmto úrazom nespôsobila to že ma už teraz vždy bude pri väčšej záťaži bolieť chrbát a pod....dosť by ma to mrzelo tak som trochu..vystrašená.

Tak ak by tu bol niekto komu sa stalo niečo podobné a vedel by sa vyjadriť,či to po čase prejde, akým cvikom sa zatiaľ vyvarovať,alebo aké by mohli pomôcť.....Vopred ďakujem :)

Marocvok

Mne sa stalo seklo ma v chrbte keď som vystrelil s hokejku a dal som si že mesiac bez športu a potom už nič a niaku masť na klby a svalstvo ale hlavne si daj pokoj od športu ktorý zaťažuje chrbticu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Seknutie v chrbte po cvičení - Fórum - ZDRAVIE.sk