Výberom správneho matraca ulahodíte vášmu zdraviu

michal663

Výber matraca vie byť zložitý. Lebo je tam veľa informácií, je to väčší výdavok a budeme na ňom spať veľa ďalších rokov. Kvôli tomu sa treba pred nákupom vyzbrojiť informáciami. Prečítajte si tento návod ako si vybrať správny matrac: www.barige.sk Je v ňom detailne rozpísaný každý aspekt výberu matraca

TerezBay

Súhlasím tu s jedným názorom, že je potrebné zohľadniť aj pre koho matrac kupujeme. Ťažší človek má iné potreby než človek "kosť a koža", ľudia so zdravotným problémom, ktorí sú na lôžku majú zas iné potreby, rovnako deti a mládež a mnohokrát dokonca aj muž a žena. My napr s manželom máme partnerský matrac a každý ho máme otočený z ine strany a obaja sme spokojní. Máme konkrétne Fox od Tropica ( www.matracetropico.sk) a ja som veľmi spokojná

Best sleeping

Výber matraca je veľmi individuálnou záležitosťou. Možno Vám pomôže článok, ktorý je uvedený na tomto linku: www.e-matrac.sk

Napriek tomu sa však môžu stále vynárať ďalšie a ďalšie otázky, výber matraca je komplexnou témou, iný výber matraca bude pre staršieho, či mladšieho jedinca, iný výber pre duševne pracujúceho a iný pre fyzicky pracujúceho, iný pre človeka s vyššou váhou a iný pre dieťa, matrac musí "spolupracovať" i s roštou, ako vidíte je tu strašne veľa parametrov, ktoré je potrebné zobrať do úvahy, a len skutočný odborník Vám dokáže poradiť, dokonca i vyskúšaním matraca v kamennej predajni nemusíte prísť na to, aký matrac je pre Vás najlepší, ak nebudete mať pri sebe profesionálneho a skúseného predajcu.

Ak by ste potrebovali zodpovedať akékoľvek otázky týkajúce sa výberu matraca, pokojne ma kontaktujte.

Suzzie

stopro je dolezite pre koho a kam sa ten matrac kupuje. Na internat alebo tam kde sa spi pomerne casto je naozaj fajn volbou matrac od sconto-a

susana2

Záleží na tom, kam tie matrace treba a komu, my keď sme kupovali do hotelu tak sme potrebovali také ktoré budú vyhovovať všetkým, lebo ľudia sú rôzni, napokon sme našli na marimpex.sk a tiež aj textil takže treba nájsť tie svoje matrace ktoré sa oplatia kúpiť.