Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

lieskovcek

Ale čo má tvoj dotazník spoločné s imunitou? Myslím, že toto sem nepatrí. Ľudia hľadajú pomoc, keď majú problémy a nie aby ešte vtedy riešili aj nejaké dotazníky....

andrea000

Prosím o vyplnenie môjho krátkeho dotazníka, kvôli školskej práci. Veľmi mi tým pomôžete ak tomu venujete chvíľku svojho času. Ďakujem. :)
www.survio.com

lieskovcek

áno - je to kameň úrazu. Mnohé veci ešte o svojom tele zrejme nevieme. Smutné je to, že sa málo sledujeme a dovolíme aby naša imunita klesla úplne na dno a sama sa nevedela pozbierať. Keď už sa na takomto dne ocitne tak je potrebné zakročiť rázne. Enzýmami, ktoré dokážu telo postupne časom dať do poriadku

marianina

lieskovcek veď práve to, že mne tiež sa to nepoznáva. Podľa mňa keď niekto potrebuje dať imunitu do poriadku, tak je potrebné dať sa na lieky a nie užívať len dáke doplnky :)

lieskovcek

mám taký pocit, že málokto si uvedomuje že je rozdiel medzi posilňovaním imunity a rozdiel medzi liečením imunity. Keď chce človek udržať svoju imunitu v pohode tak užíva veci na posilňovanie, ale keď ju chce liečiť, dať ju do poriadku tak na to treba lieky ktoré sú na imunitu určené.

Dexter2016

Skús sa mrknúť na pilulka.sk mnoho BIO doplnkov na zlepšenie imunity, sirupy alebo tabletky ako tebe vyhovuje a popritom máš ešte aj www.kuponyzdarma.sk . :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako posilniť imunitu? - Fórum - ZDRAVIE.sk