Ako posilniť imunitu?

Príspevok v téme: Ako posilniť imunitu?
Jefitto

Chcel by som zvýšiť svoju imunitu, keďže sa poslednú dobu na mňa dajako lepia kadejake chronty...

Zatiaľ som: Začal chodiť do posilky - silový tréning bez kardia, raz za dva týždne sa premôžem a idem HIIT asi 10 minút. Vymenil som cigaretle za elektronickú cigaretu a od nového roka už chcem ísť na 0 mg/ml nikotínu, snažím sa konzumovať viac ovocia a zeleniny... čo ešte mám urobiť? Odkedy som začal zlepšovať tieto veci, je mi stále horšie a horšie... už skoro pol roka. Nehovorte mi, že je to detox. Žiaden detox nemôže trvať pol roka... a nikotín stále užívam sem-tam

kapor60

Vitamin C,imunoglukan, vela zeleniny a pomenej ovocia , vyhybat sa cukru lebo ten zhorsukje imunitu. Davat si studene sprchy postupne od vlaznej vody po studensiu. Relaxacne cvicenia meditacia atd.

luclucka

wanda ano, aspon teda mozem za seba hovorit...a pre mna to bola vhodna volba, dobre rozhodnutie...len kazdy si musi asi sam prist na to, co mu prospieva, co by bolo vhodne...tiez mi to trvalo, kym som sa k enzymom dostala...ale ta cesta k nim mi mnoho dala ;)

lieskovcek

Puuro tak myslím, že týmto si celkom prestrelil. Ľudia tu chcú normálne rady a ty tu dáš toto? Uvedomuješ si, čo tým môžeš spôsobiť? Človeku to vôbec nijako nepomôže zlepšiť imunitu. Ale to zrejme je tebe úplne jedno, že?

wanda841

Skusali ste Wobenzym? My mame s nim doma velmi dobru skusenost. Pomohol mne aj manželovi pri oslabenej imunite a dlhodobých problémoch mojich so zaálom mocovych ciest.

luclucka

kiezby tieto rady co pisete pomohli...ked imunita zostane slaba a zacne upadat tak jedina moznost ak teda sa chcem z toho dostat su lieky...nasadit si liecbu...pravidelne uzivat enzymove lieky ako je napriklad wobenzym a postupne zacnu prichadzat vysledky...aspon u mna to tak bolo...vyskusala som rozne prirodne sposoby, rozne doplnky ale uspech a vysledky sa nedostavili..ked som sa stazovala mamke tak jedine co mi povedala, ze bez liekov sa vyliecit neda...tak som nad tym zacala uvazovat a cez kamosku som sa dozvedela o enzymoch :) a po mesiacoch uzivania sa ukazalo, ze mamka mala pravdu...

puuro

čauko,tak skús sem tam aj LSD,alebo speed je super,nejaký ten výlet do prírordy,sem tam aj cez žiarovku zafajč biele a budes fajn heh :D

Gima

Natrhaj si v lese lístky medvedieho cesnaku, pokrájaj ich daj do hrnčeka a zalej prevarenou vodou v kanvici. Ked to bude vychladnute ale teplé, vypi to.

imunax

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk

Johanson

Jedno porekadlo hovorí - Doma nie si prorokom - načo presviedčať Slovakov, keď sú ako barany v stáde a čo im naservirujú z Bruselu a z z Ameriky ,všetkému veria a tým sa aj krmia. Potom to aj tak vyzerá. A lacnú imunitu zo Slovenska nechcú. Namiesto toho aby ste boli rady , že aj Slovensko niečo má , tak všetko len zavrhujete. A to je vo všetkom.

marianina

Johanes podľa toho, čo píšeš mám pocit, že si tej vody výrobca, takže celkom neverím týmto tvojím tvrdeniam, že ako pomohla. Sama som sa utvrdila v tom, že keď človek potrebuje posilniť imunitu, dať ju do poriadku, tak je potrebné aby si nasadil liečbu kvalitnými liekmi, ktoré sú presne na daný problém s imunitou určené ;)