Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Problém s pôžičkami - osobné zrútenie

Príspevok v téme: Problém s pôžičkami - osobné zrútenie
debbie12

Ahojte,

chcela by som sa s Vami podeliť o mojom probléme.. Asi to dobre poznáte. Chcete byt, ste z obyčajnej rodiny = jediné riešenie je vziať si megaveľký úver... Chcete si dopriať niečo na seba, lenže všetky príjmy idú na pôžičku, stravu a benzín.. Ocitla som sa v tzv. "začarovanom kruhu" a neviem si už rady.. Kamarátky mi radia , že si mam zobrať online pôžičku od ľudí cez www.zinceuro.sk avšak nevidím to ako úplne ideálne riešenie.. Som zúfala, niekedy v noci sa budím stým, že to nezvládnem a myslím na to najhoršie.. Prosím radu! Ďakujem

kafe

asi ti dám tú najdebilnejšiu radu ale nesmierne účinnú. Uskromni sa.
Ako sory, ale kvôli handrám si chceš brať pôžičku?? Si normálna? Proste vyskakuj len toľko, na koľko máš. A ked viac nezarobíš, bodka. Sú sekáče, predstav si že veľa normálnych ľudí nakupuje tam. Ak sa zaobídeš bez auta, zváž, či neni lepšie ho predať a chodiť radšej busom, na bicykli, pešo - urobíš niečo aj pre svoje zdravie. Neni to síce pohodlné, ale cenovo dostupné určite. Času máš dosť, deti ti doma neplačú.
.
Nerozumiem tejto nenažranosti - chcem všetko a hneď. Proste počkaj si, odkladaj po 5, 10 juro a špor. Ja som mala vysnívané kúsky oblečenia, po ktorých som túžila roky. A dostala som sa k nim. Teraz si môžem dovoliť kúpiť hocijaké handry, ale nemám vlastný byt. A veľmi veľmi veľmi po ňom túžim. Tiež si splním svoj sen až pred 50-kou.
.
Trošku si usporiadaj priority. Si zdravá, máš vlastný byt, fajn prácu, priateľov.. skvelý život. A ty depkluješ, lebo si nemôžeš dovoliť nejaké smiešne handry? Potrebuješ prefackať asi.

Slobodna

Riesit uver pozickou a pozicku dalsou pozickou je totalne hlupe. Pozicku si ber, len v tom pripade a v takej vyske, aku si schopna splatit, to znamena, mas tolko penazi realne na ucte a k dispozicii, inak nemas sancu ju splatit. Mas uver a chces si dopriat nieco na seba? No nedoprajes si, kym nesplatis, len nutne veci, ked nemas prijem, ktory ti dovoli si dopriat. Nevies jednoducho setrit a narabat s peniazmi. Kamaratky ti radia velmi zle a nie su to kamaratky. Zajdi za financnym poradcom, alebo sa porad s dobrou uctovnickou/ekonomkou, ktora ti urobi prehlad tvojich prijmov a vydavkov a ukaze ti, ako a kde setrit. MHD, bus ta vyjde lacnejsie, nez auto/benzin.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s pôžičkami - osobné zrútenie - Fórum - ZDRAVIE.sk