Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strach z vojny

Príspevok v téme: strach z vojny
strachzvojnyy

Dobrý večer, už ma to prennasleduje skoro mesiac od teroristického útoku v paríži 13.11.2015. Nenormálny strach z vojny celé noci preplačem nad bibliou. Nechodím ani do mesta.Bojím sa o blíkych, rodinu...2. sv vojna bola najkrvavejšia udalosť v histórii ľudstva ... kto vie či sa to o chvíľu nezmení ! Vyžiadala si 60 mil obetí hrozné číslo a teraz z touto technikou ?! Neviem čo mám robiť celý svet je na nič... Bojím sa, že vypukne niečo ako holokaust ... Mám neuveriteľný strach z utrpenia ľudí

xdcfghj

klud, holokaust by bol skor nasim vyslobodenim... niesu zidia, niesu vojny, ale vojna ani neskoncila a co ma byt, to bude,
sa pozri okolo seba, co nevidis ze nieco tu nieje ok, niektory ludia su davno akoby mrtvy, chodiaci zombie, vymyte mozgy, otroci, nech to radsej skonci, toto je peklo na zemi darmo places nad bibliou boh nas davno opustil, navstiv radsej psychyatra, nech tym sialenstvom nenakazis aj ostatnych, rodinu atd.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strach z vojny - Fórum - ZDRAVIE.sk