Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: strach z vojny

Príspevok v téme: strach z vojny
strachzvojnyy

Dobrý večer, už ma to prennasleduje skoro mesiac od teroristického útoku v paríži 13.11.2015. Nenormálny strach z vojny celé noci preplačem nad bibliou. Nechodím ani do mesta.Bojím sa o blíkych, rodinu...2. sv vojna bola najkrvavejšia udalosť v histórii ľudstva ... kto vie či sa to o chvíľu nezmení ! Vyžiadala si 60 mil obetí hrozné číslo a teraz z touto technikou ?! Neviem čo mám robiť celý svet je na nič... Bojím sa, že vypukne niečo ako holokaust ... Mám neuveriteľný strach z utrpenia ľudí

D...a

A este k tomu tvojmu druhem prispevku, Milada, pochybujem silne, ze moje okuliare su ruzove, sledujem dokladne politiku v celej europe a hlavne na SR. Ako vidim ja pripad Gorila. O spisoch Gorila vedeli novinari a politici min.3 roky, kym sa objavila na internete. Ked boli demonstracie kvoli Gorile, bol ministrom vnutra Lipsic, cize Radicovej vlada. A co sa za tych 18 mesiacov ich vlady vysetrilo? Nic!! Naopak, Lipsic poslal na demonstrantov vodne dela a to v zime. Avsak akonahle sa ocitol v opozicii, jedna tlacovka za druhou, ako Fico nevysetruje Gorilu, blabla....dobre co? Smeraci by radi vysetrili Gorilu ale zial teraz sa tie fakty tazko daju dokazat. Dalej hlasovanie za kvoty v EU: ja sa priznam, v tomto neviem, aka je pravda, jedni tvrdia, ze hlasovali za, ini ze nie, moc ma to ani nezaujimalo, pretoze rozhodnut musi tak ci tak vlada SR (ako v kazdej krajine) a to je smerodatne. Nevies si ani predstavit, ake tlaky tu vyvijali nemecki politici na Fica, ze musi sa kvotam podrobit a musi prijat aj moslimov, proste, koho mu pridelia. Dokonca aj cesky premier sa stiahol, zrejme sa zlakol. Jedini, ktori odolali, bol Fico a Orban! Nastastie sa uz pridavaju aj dalsie staty, dokonca sam Tusk sa vyjadril, ze kvoty uz nemaju v EU väcsinovu podporu. Fico bol niekolkokrat napadany, vyhrazali sa mu, ze ked to nepojde po dobrom, pojde to po zlom a predsa sa nepodvolil. Na nemeckych forach mu ludia strasne fandili. Niektore media mali dokonca titulky, ze taka mala krajina ako je Slovensko a vie sa vzopriet a obhajit si svoje. Takze to nema s kampanou nic spolocne. Preto som napisala, ze ak bude zle a Ficova vlada sa udrzi, nebudem sa bat sa vratit na SR. To, ze nejakych utecencov bude musiet SR este prijat, nepochybujem ale bude to na dobrovolnej baze, ktorych si SR moze vybrat a kolko ich ekonomicky zvladne. Lebo to, co robia Nemci, bezhlavo a bez konceptu, to je samovrazda! Dobre, ked sa oni rozhodnu zit s teroristami pod jednou strechou, prosim ale nech nenutia ine staty robit tie iste chyby.

D...a

Nie, Milada, vobec sa nehnevam a pravdupovediac sa necudujem, ze pises to, co pises, lebo neschopna opozicia a väcsina medii roztocili take spinave utoky, voci ktorym sa len tazko da branit. Pozri, v kazdej krajine existuje korupcia. Ale ukaz mi jednu slov.vladu, ktora vyhodila kvoli pochybeniam suvisiacich s korupciou co len jedineho ministra. Fico ich vyhodil niekolko. Pises, co nasluboval a nesplnil. Ze nikdy nebude na nasom uzemi cudzia vojenska zakladna. Ani nebude. Kiska ako najvyssi velitel ozbrojenych sil SR ponukol centrale NATO zriadit logisticke centrum NATA na SR. A to sa vlastne uskutocnuje. To znamena, ze na SR uzemi bude posobit 20 dostojnikov NATA z roznych zemi. Väcsina to bude slov.dostojnikov. Mozno mas na mysli prejazd konvojov Nato cez SR, kde pokial viem boli velke protesty ale zial s tym Fico nic nenarobi, sme riadnymi clenmi NATA (do ktoreho nas dostal Dzurinda a bez referenda!) a musime respektovat rozne cvicenia. A k tym utecencom: stastie, ze nechcu zostat na SR ale tie krestanske rodiny, ktore su teraz v Humennom, prisli radi aj na SR, lebo im skutocne islo o zivot. V Gabcikove bolo (teraz neviem kolko ich je tam momentalne, niektori uz odisli) 500 utecencov, ktori ziadaju o azyl v rakusku. Takze to je docasna pomoc s ubytovanim pre rakusakov. Naopak, opozicia kritizuje vladu, ze udelila z niekolkych tisic ziadatelov len 15-tim azyl. Milada, s tym jaguarom to snad nemyslis vazne? O tuto investiciu bola v okolitych statoch taka mela a ze si vybrali prave Slovensko, je bomba! O to sa totiz tvrdo bojovalo rok a nie az pred volbami! Cele styri roky, ako som sledovala preferencie polit.stran na SR nikdy Smer nespadol pod 35%. Pises, ze "ten uz toho narobil". Ano, to je pravda. Pred 5-timi rokmi som cestovala z BA do ZA a mozem povedat, ze po takej dialnici som nesla ani v DE. To je len maly priklad. Pozri si balicky opatreni, lebo to by som musela pisat na tri strany, tolko toho je. Ktora vlada pred Ficovou urobila tolko osozneho? Viem, ze je tam este dost toho co napravat, skolstvo, zdravotnictvo, atd. ale ten marazmus, co tam narobili predchadzajuce vlady sa neda napravit ani za 10, mozno ani za 20 rokov. Alebo poznas nejaku stranu, ktora by to vedela lepsie?

LMarika

Prestan mysliet na vojnu a vypust si z hlavy take myslienky, ze co by sa tak asi mohlo stat v buducnosti, coho by sme sa teraz mohli bat a este nad tym aj plakat. Radsej sa snaz vychutnavat si pritomnost, zi pre tuto chvilu a snaz sa, aby si si ju nejako sprijemnila a nie aby si v starobe spominala na to, ze si si mladost preplakala nad bibliou, zatial, co ostatni tvoji rovesnici sa chodili zabavat, chodili na vylety, randili, pocuvali dobru hudbu, oblubene radio, pozerali telku, cvicili vo fitku, chodili na aerobic, bavili sa, kecali, rozpravali si vtipy, kavickovali a popijali - proste robili vsetko mozne, aby im bolo fajn a ty zase v porovnani s nimi vsetko naopak.

milada236

D... neber to v zlom,co som napisala, len niekedy treba dat dole ruzove okuliare, lebo Fico si mysli, ze jednym cinom pred volbami , ze nechce kvoty /po volbach bude inak/ zakryje tie zlodejiny co robil aj so Smerakmi pocas "kralovania". Celu kauzu Gorila zzamietli pod koberec, nic sa nepresetrovalo, nik nesedi a to je len jenda kauza oproti inym. Inak mozno nevies za kvoty v Bruseli hlasovali skoro vsetci europoslanci z jeho strany, ako je toto mozne? Mali by v tomto drzat spolu a byt proti nie? Pokrytectvo jak svina.....

milada236

dokial je ficova vlada....moja mila, zijes v Nemecku, tam to je este horsie politicky to je fakt, ale s tym Ficom sa velmi mylis. Nikdy nesplnil, co nasluboval, tema migranti mu zapasovala, stavia si na nej predvolebnu kampan + Jaguar automobilka momentalne a ine... Pred rokmi sluboval, ze nikdy sem nedovoli vstup cudzich vojsk na nase uzemie /aj co sa tyka NATO/ pokial ano, usporiada referendum. Referendum sa nekonalo, na Slovensku bude mat NATO zakladnu. Rovnako to bude aj s utecencami, na jednej strane odmieta kvoty, /tlce sa do hrude/, na druhej strane sem prichadzaju utecence a buduju sa tabory rozne po Slovensku, tazke po volbach sa sem dovalia, az nato, ze oni tu nechcu byt, lebo v Nemecku im daju davky take o akych tu pracujuci obcan n a SVK moze len snivat. Takze nerob si mienku len na zaklade toho, ze odmieta kvoty, ten uz toho narobil a isto by volby prehlal, nebyt tych migrantov, mal uz male preferencie, ludia sa zase dali oklamat...uvidime vo volbach.

D...a

To je humanna pomoc, ked slovenska vlada s krestanskymi dobrovolnikmi zachranili 25 asyrskych krestanskych rodin, pred drapami islamskych zabijakov. Ti totiz prenasleduju krestanov aj v lagroch. To je humanne, ked nazenu vsetkych dokopy, nech sa pozabijaju? Policia je absolutne bezradna. Vy niektori asi vobec netusite, co sa deje aj v tych lagroch.

D...a

Vy citajte trochu aj co sa deje na zahranicnych forach, by ste sa dozvedeli, ako nam Nemci zavidia Fica a ako uznavaju Orbana, lebo dokazu chranit narodne zaujmy. Konecne! Ti totiz pozeraju na to, co je v prvom rade dobre pre svoj narod a nie pre politikov. Nemecki politici sa tvaria, ze zachranuju svet a pritom ublizuju vlastnemu narodu. To je falosna humanita.

D...a

A k tomu obcianstvu Prezyvka, v case, ked som sa mohla rozhodnut len pre jedno obcianstvo, som sa rozhodla samozrejme pre slovenske. Teraz mozem mat oboje ale nejako o to nemecke nestojim. Ved mam vsetky prava ako kazdy Nemec, tak naco by mi bolo. A vidim, ze som sa dobre rozhodla. Ked mi bude hrozit nebezpecie, stale sa mozem vratit domov. Pokial vydrzi Ficova vlada, tak sa vratit nebojim.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strach z vojny - Fórum - ZDRAVIE.sk