strach z vojny

Príspevok v téme: strach z vojny
strachzvojnyy

Dobrý večer, už ma to prennasleduje skoro mesiac od teroristického útoku v paríži 13.11.2015. Nenormálny strach z vojny celé noci preplačem nad bibliou. Nechodím ani do mesta.Bojím sa o blíkych, rodinu...2. sv vojna bola najkrvavejšia udalosť v histórii ľudstva ... kto vie či sa to o chvíľu nezmení ! Vyžiadala si 60 mil obetí hrozné číslo a teraz z touto technikou ?! Neviem čo mám robiť celý svet je na nič... Bojím sa, že vypukne niečo ako holokaust ... Mám neuveriteľný strach z utrpenia ľudí

xdcfghj

klud, holokaust by bol skor nasim vyslobodenim... niesu zidia, niesu vojny, ale vojna ani neskoncila a co ma byt, to bude,
sa pozri okolo seba, co nevidis ze nieco tu nieje ok, niektory ludia su davno akoby mrtvy, chodiaci zombie, vymyte mozgy, otroci, nech to radsej skonci, toto je peklo na zemi darmo places nad bibliou boh nas davno opustil, navstiv radsej psychyatra, nech tym sialenstvom nenakazis aj ostatnych, rodinu atd.

mam56

Nie, žiadna tretia sv. vojna nevypukne, lebo už dávno vypukla, len si si to ešte nestihol všimnúť, keďže ide o boj s terorizmom.
Oni to raz pochopia, že malý pes nemôže skákať do veľkého, to je len jednoduchá logika. Keď to nepochopia na prvýkrát, pochopia to isto na 10-x.
Každý dostane to, čo si zaslúži.
Teraz sa trochu rozpíšem. My sme stále riešili Rómov, že robia problémy a tak. Áno, robili ich a aj robiť budú a je to práve preto, lebo my ako majorita sme to nezvládli.
Či čakáme od Rómov správanie ako od PROFESOROV vysokej školy, či ako?
Ja nemám problém to povedať tak im, ako aj vám rovno do očí. Ja mám veľa priateľov, ktorí sú tmavej pleti, ale až kým ste ma na to viackrát neupozornili, tak som si ich farbu pleti nevšimol, lebo rozmýšľam srdcom.
Riešili ste rómsku otázku, riešili a vyriešili ste prd makový. Však keď ich ani nepoznáte, tak čo o nich môžete vedieť. Nič.
Hlavne, že ste tam naliali milióny eur, ako všade.
Jednoduchými ľuďmi nie sú len Rómovia, ale aj mnohí naši a čo na tom???
Čo vám mám na to povedať??? Nechcem už nikoho urážať, lebo mi je potom na vracanie samému zo seba.
Ja neviem, čo to znamená byť biely alebo čierny, čo sa týka farby pleti. Ja tomu vôbec nerozumiem. Hodnota človeka je o niečom inom ako o farbe pleti, ale kedy to dôjde aj k nám, tak to potrvá ešte dosť dlho.
Každý rasista sa musí v prvom rade zamyslieť nad tým, či sme my ako spoločnosť nespravili chybu.
Odpoveď znie: áno, spravili. My sme nielenže spravili niečo, my sme nespravili NIČ. Veľké, takmer dokonalé NIČ.
Jedno sme nezvládli, aspoň že zvládame to, čo sa deje, lebo kebyže nie, tak ma už fucked šlehne do zeme.
S Rómami máme problém preto, lebo sme to nezvládli my, nie oni. Oni sú si nie vedomí toho, že by spravili niečo zlé???
Did???
Ja som o tom hlboko presvedčený, že aj v iných veciam sme takisto spravili veľký prd makový. Kura hrabavá, srať na to.
Bohatstvo treba rozdať chudobným, aby sme mali bohatstvo v nebi. Ha ha ha, neviem, či okrem mňa tomu ešte niekto verí:-)))
"Milujem" vašu logiku, sorry, moja je iná...
Idem spať, tak vám aspoň zaprajem, že Guten Morgen, Grossmutter!!!

bffhnvd

Dobrý večer, už ma to prenasleduje asi mesiac od 13.11.2015 keď sa stala tá hrozná vec v Paríži.Nenormálne sa bojím nechcem aby vypukla vojna. 2 sv. vojna bola najkrvavejšia udalosť v našej minulosti...čo ak sa to o chvíľu zmení ? Nastane niečo ako holokaust ? Bojím sa toho nemôžem zaspať nechodím ani do mesta. Mám zlý pocit z budúcnosti. Dnešná vojenská technika...jadrové zbrane... Budem rada za každý váš názor, mám ísť za psychológom ? Myslíte že je to súčasť dospievania ? Mám 17

calmdown

Ak to pride, tak to pride.. a nikto s tym nic nenarobi. ale kym je mier a da sa aspon trosku normalne zit, nie si hladna, smadna, zranena, kym mozes ist bezpecne von sa pozriet ako svieti slniecko, alebo ako sa ludia usmievaju a s niekym sa zoznamit, porozpravat, ukazat niekomu ze ho mas rada, zazit alebo spravit nieco pekne, tak si nezatemnuj zbytocne mysel sustredenim sa na zlo. Zvlast ak s tym zlom nemas moznost nic spravit, pretoze je prilis velke a jeho priciny su prilis daleko. Sustred sa na to pekne v tvojom okoli, vychutnavaj si to kazdy den, kazdy den dakuj za kazdu malickost a drobnost ktora ti akokolvek aj malym sposobom umoznuje krajsie zit...

taktaktrebanam

aspon sa to tu na planete trochu preriedi.... ako povedal nejaky mudry filozof.... stav mieru je len pokojna voda v ktorej sa nic nehybe, casom usadi sa spina a zakali sa, vojna je nevyhnuta na precistenie.... tak tak... nech len pride, je nas tu na planetke trochu vela a kopec zloby....