Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne

Príspevok v téme: Akne
anna6

Dobry Den,

Mam problem vyrazkami, ktore sa neustale vracaju na tie iste miesta.
Hlavne okolo oblasti krku a bokov tvare.
Vracaju sa kazdy mesiac.
Su zacervenane, bolestive, svrbia a su hnisave no par dnoch ustupia a znova sa vratia.
Zial trpim mykozou, ktoru je tazko preliecit a mavam casto zapal mocovych ciest no tie vzdy boli preliecene liek. predpisane lekarom.
Tento stav ma trapi je to velmi neprijemne.
Vedel by mi niekto poradit na ake vysetrenie by bolo vhodne ist ?
Skusala som rozne prirodne lieky, byliny,oleje, lieky
Zatial neuspesne.
Dakuejm za odpoved

Radoslava 123

Ja zastávam názor, že lekár pomôže určite viac ako kozmetička a ako všelijakí šarlatáni snažiaci sa predať hovno za cenu zlata (rôzne americké firmy ponúkajúce nehorázne predražené detoxikačné kúry a podobné sprostosti...). Zájdi ku kožnému, nokoľko je to kožný problém, ale aj k endokrinológovi na hormonálny profil, lebo môžeš mať aj priveľa mužských hormónov, hoci si žena a tie potom robia v tele šarapatu, ale lekári už vedia, ako to dať do poriadku, ale to, že vedia, ešte neznamená, že aj chcú, takže ak by náhodou u nich chýbala ochota alebo snaha niečo tu riešiť, treba im dať do vačku a hneď nastane zmena k lepšiemu :) Kožný ti môže predpísať Isotretinoin. Tento liek zaberie na akné vždy. Vraj aj na mastné vlasy. Ja mám vlasy mastné a musím si umývať každý deň, ale akné nemám a liekmi sa zbytočne napchávať nechcem, ale keby som akné mala, tak toto by som si dala predpísať. --- Kamoška mala problém s akné, objavilo sa jej po tridsiatke po nasťahovaní sa do plesnivého a tapetového bytu v starej historickej budove. V meste, kde bývala, bolo celoročne úplné bezvetrie a 20-krát za deň prehánky. V tom meste majú ľudia alergickí na spóry plesní veľké problémy a ona má túto alergiu a mala aj veľa iných problémov, ale akné bolo jedným z nich. Keď sa odtiaľ odsťahovala, akné jej zmizlo.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne - Fórum - ZDRAVIE.sk