Velmi silna menstruacia

tima

ahoj. ja som niekedy mala menstruaciu i skoro dva mesiace vkuse a obcas bola veeelmi silna. pomohli mi tabletky duphaston, ale musi ti ich predpisat gynekologicka. a ak zacnes brat antikoncepciu tak problemy prejdu uplne.

metaxa

Vyskúšaj si starý osvedčený čaj z alchemilky, môžeš si ju aj sama nabierať. Pi ju 2-3 dni pred začatím aj počas menzesu.

ildiko

pri silnom krvácaní pomáha Arnika /homeopatikum/.Treba aspon 3x denne,pol hodinu pred a po užití nejesť, nepiť.

lenusienka

najlepsie by bolo, kedby si brala hormonalnu antikoncepcie, ja ju beriem tiez, a je to dobre nielen na upravenie menstruacie a zabranenie pred otehotnenim kedby nahodou, ale aj to zmierni priznaku na 100%, uz nemam odvtedy problemy so silnym krvacanim. zajdi ku gunekologicke a porozpravaj sa s nou o tom, a ona ti urcite poradi.

kristínka

Veľmi dobré je piť čaj z pastierskej kapsičky, vie veľmi zmierniť krvácanie a ešte je veľmi dobrý prírodný prípravok Balancer na rôzne problémy s menštruáciou. Pozri na -odkaz odstránený-

angelina

zuzki,dakujem vam za vas prispevok,vidim,ze tiez ste to nemali lahke,chcem sa vas spytat,co su to za lieky,ktore spominate{ze su dost drahe}?neskusali ste nejake homeopatika?neviem si predstavit,pri tak silnej ms uzivat tampony,myslite si,ze to nemoze skodit?

zuzki

Mám už vyše 50 r., veľmi dobre poznám
tieto problémy so silnou menštriáciou.Žiaden lekár mi nevedel pomôcť, občas mi pichli injekcie, ale nič viac. Sama som si pomáhala ta, že som si brávala dovolenku alebo PN na tie najhoršie 2 dni. Celé som ich presedela neďaleko WC, mala som asi 4-5 vložiek, niekedy mi pri postavení sa pretiekli všetky. Dcéry a kamošky mi radili always-ky, ale nič moc. Kto to nepozná, ten sa má fantasticky. Potom som začala užívať Dicynone-tbl., sú dosť drahé, ale priznám sa, že som ich zháňala po známosti, bez receptu. Súčasne som užívala aj kvapky Kanavit- ale tie len keď bolo najhoršie. A na záver vám musím poradiť - zo svojej skúsenosti- najviac mi pomohli tampóny! A ľutovala som, že som ich nepoužívala skôr-keď som bola ešte mladšia. Možno by
som nemala tie hrozné menzesy.

angelina

nie,zeby som sa tesila z tvojich problemov ,ale som rada,ze existuje niekto ako ja,myslim,kto vie co je to naozaj silna ms,ten kanavit mam prave tento tyzden pichnuty+este nejaku inu injekciu a zabral,ale kanavit kvapky mi neucinkuju,ani tabletky ascorutin,ani ziadne caje, vino{cervene} u mna posobi tak,ze krvacam este viac,chcela by som nieco homeopaticke,co naozaj zaberie,snad sa niekto ozve a poradi nam obom.