RNG-porad co je na uzliny

RNG

Hydradenitis je akoby forma cysty. Podozrievaju, ze zapaly cystoveho materialu su vyvolane prienikom bakterii popri chlpe. Naviac pod pazuchou su zlazy, kam sa ten zapal prenesie.
Podstata je, ze je to cystovite a malo by sa to ako nepotrebne nahromadenie nefunkcneho tlaniva a materialov odstranit enzymami. Viac surovych zelenin, jod transdermalne(5-10 kvapiek tinktury, v tomto pripade rovno pod pazuchu raz tyzdenne pripadne extra enzymi na prazdny zaludok(pankreatin, bromelain papain...alebo dobru enzymaticku zmes.

wanda

RNG prosim ta, mas skusenosti s liecbou bolavej hrce pod pazuchou? Mala som ju aj minuly rok, citala som o tom, ze toto ochorenie sa vracia a hlavne na jesen a v zime, ked som s tou hrcou bola pred rokom u lekarky, tak mi povedala, ze som si to sposobila holenim,ze cez koren chlpku sa mi tam dostala infekcia, ale sranda je ta, ze som si v tom obdobi neholila podpazusie - na zimu sa treba zachlpit:-) - dostala som vtedy antibiotika, trochu pomohli, ale chcela by som ta poprosit o radu, co by pomohlo. Vraj je tato choroba geneticky podmienena, vraj je to hidradenitis , ale tam pisu, ze ta hrca praskne a vytecie hnis, ale mne sa to vtedy vstrebalo

hanulla

Pekný den prajem. Potrebuje poradiť. Na vonkajších členkoch sa mi urobili veľké gangliomy /jeden ako pol vajca a druhý menší/ asi týžden predtým ma dost boleli nohy a potom som to zbadala. Bola som s tým u ortopeda, Ten mi ihlou vybral čast rôsolu s toho väčšieho, lebože viac sa neda - že je to huste - a poslal ma domou,kontola o 3 týždne. Ale čo mam robiť dovtedy. väzivá okolo ma začali hodne boliet, nohz až do kolien, uzliny su take ist a na jednej strane ešte bolestivejšie. čo s tým? doplnky a lieky nemam problem si zohnat. Krv je v poriadku, bez zápalu. Všade sa píše iba o uzlinách na krku a inych častiach /zapal.pr./ ale o takych ako mam ja nikde :-) Prosim poradte. Dakujem

RNG

Normalne zeny maju viacej tuku, ako muzi, to je normalna telesna dispozicia.
Zialbohu moda serviruje vsade anorekticke a intersexualne typy zien, ktore prakticky nie je s normalnym telom duplikovat.
Najdi si v tabulkach, co by so mala vazit a ked nie si tazsia viac, nez 10 %, neznervoznuj sa.
Moja mama vzdy hovorila stare porekadlo zakladajuce sa na starocnej skusenosti: "pokial tlsty schudne, chudy zdochne".
Pod tlstym sa vtedy myslelo normalne ziveneho cloveka, nie obezneho.
Obezita bola prakticky neznama.

Ak chces schudnut, su doplnky na znizenie apetitu(octy, mala davka cukru na "pokazernie chuti" pred jedlom, rozne vytazky z kaktusovych(nopal, hodia gordonii)
alebo doplnky na zvysovanie spalovania a uvadzanie tuku do obehu(lipaza, lecitin,termogeneratory ako extrakt zo zeleneho caju, paulinie cupany, citrus auracium a ine obsahujuce alkaloidy)

Tretia moznost, potlacenie absorbcie alebo traviaceho procesu neodporucujem-vedie k vetrom, podvyzive a hromade inych problemov.