RNG-porad co je na uzliny

RNG

Podla mapky uzlin su dve pred uchom a jedna velka pod uchom
Neviem, ako je tato mapka presna, zdroj sa zda velmi informovany-je to velke lekarske stredisko specializovane na rozne typy masazi, vcitane lymfatickych drenazi. "Pohybliva hrcka" moze byt napr tukova hrcka, uzlinka, alebo ako sa to kedysi nazyvalo-divoke maso

stanina

RNG:tak čo to potom môže byť, keď na temene uzliny nebývajú.Je to asi 2 cm hrčka, ktorá sa "dá chytiť, je pohyblivá" a vôbec nemizne.Teraz , keď sme mu ostihali vlásky,je to veľmi vidieť...neviem, teda či to správne popisujem, myslím tú polohu,ale je to už na tej časi hlavy, kde sa nachádza lebečná kosť,presnejšie vo výške asi ušnej dierky,len vzadu na strane.

RNG

Uzliny maju funkciu filtra bakterii, cize sa zduria, ked do nich tecie lymfa s bakteriami
Lymfa z oblasti oka sa drenazuje prave do uzlinky pred spodkom ucha, takze ta je z toho zdurena.

maryi

rng a ostatni, alebo ak je tu lekar:
prosim vas, navrela mi asi uzlina-hrcka cca 12-13mm ju odhadujem na tvari pred usnicou ako zacina sankova kost na urovni dierky na nausnicu vlavo. Moze to byt uzlina v tej lokalite a z coho-teda akej casti tela moze byt navreta uzlina v tej lokalite? MOZE TO BYT OD OKA?-JACMEN CI ZAPAL MAM NA LAVOM OKU ZOSPODU KUTIKA ASI AKO JE SLZNY KANALIK. TA HRCKA PRED UCHOM-UZLINKA? ma neboli...poradte prosim co to je . vdaka moc

RNG

Lekarne drzia iba najpopularnejsie doplnky.Preto odporucam hladat cez Google.sk pod slovami napr :
doplnky, extrakt z olivovych listov,aloe 99.3%...
Aby ste sa neprehanali, zatelefonujte najskor ci dany doplnok maju.
Mnohi posielaju postou na dobierku
Vitaglukan-zdroj betaglukanov- by mali mat v roznych lekarnach, ved je to Slovensky vyrobok firmy Pleuran.

Lymfaticke uzliny su vselikde po tele, ale z mapky lymfatickeho toku nevidim ziadnu na temene.Pozrite obrazok:
www.realbodywork.com
Uzliny sa mozu zdurit z roznych dovodov, aj z virusovych zapalov
Dnes je toho privela,preto by som kazdemu odporucal brat pravidelne selen(200-400 mcg pre dospeleho, detom podla vahy menej, selenova pilulka-selenove kvasnice- sa da rozpolit alebo rozdrvit), tak isto zinok.

msaj

ja sa tiež pridávam k tejto téme,
odmalička mávam na krku malé uzliny, jedine keď som chorá alebo prechladnutá sa mi zväčšia, už som si zvykla, ale má ich aj moja 8-ročná dcéra, tiež len na krku, lekár jej robil krvné testy a povedal, že má úplne ukážkový krvný obraz, jedine, že má niečo pozitívne už si to nepamätám, čo nasvedčuje tomu, že tie uzliny proste má, mám ju sledovať, a občas zopakovať krvné testy, myslíte, že to je v poriadku?
ďakujem

stanina

Milý RNG:Sledujem všetky tvoje príspevky,si úžasný,ale má to háčik, ty vymenuješ kopu všelijakých "dobrôt",ale my máme,teda aspoň ja, problém dozvedieť sa vôbec, kde tieto zohnať, kúpiť, ako sa k nim dostať?To prídem do lekárne a všetko o čom tu píšeš mi ochotne ponúknu?Alebo to zoženiem iba v nejakom špecializovanom obchode.Môjdvojročný synček má na temene hlávky od narodenia asi 2,5cm uzlinu.Doktorka stále tvrdí, že je to normálne ak sa uzlina pohybuje,ale mne sa to nepáčiJe to veľké aa vôbec to nemizne.Ja mávam tiež zdurené uzliny,teraz dokonca aj dolu v slabinách.Som tiež extrémne chudá a neviem pribrať 163cm/45kg.Si fakt zlatý, že sa nám tu tak venuješ a posielam ti aj ja svoje ďakujem.

janula5

RNG ako vyčistiť lymfatický systém? Dá sa to? Najlepšie nejakými prírodnými prostriedkami. Ďakujem za odpoveď.