Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa prejavuje zápal sedacieho nervu?

Čítajte viac

čo na zápal

Ten zápal treba mastiť masťou Diclobene. To by malo pomôcť. Treba užívať aj vit.B forte, selen, čaj šalvia, rebríček 2x denne, rybí tuk, enzýmy ako bromelain. Chrániť si chrbát, napr.ľadvinový pás, sveter okolo pása.

RNG

Doplnam. Miesto rybacieho oleja ako zdroja potrebnej omega 3 kyseliny na regeneraciu myelinu odporucam brat skor antarkticky krill olej, lebo je ovela menej zamoreny, ako rybacie a kedze jeho forma su nie triglyceridy, ale phospholipidy, tak su v tele az 5 krat tak biologicky ucinne.
Naviac krill olej moze obsahovat aj vacsie mnozstvo super antioxidantu, karotenoidu astaxanthinu.
Na vyssie davky DHA(1 az 1.5 gramu) mozno pouzit aj calamarine oil

gabadu

Dobrý deň mám zápal sedacieho nervu nemohol som sa na posteli áno otočiť teraz mi to vrazili do nohy a nemôžem ani chodiť dávajú mi infúzie s nezaberá to neviete mi poradiť nijaký domáci recept ďakujem.

Naaaaaaty

Tie cviky mozem cvicit aj ked mam este bolesti? Alebo az ked odozneju? Bolesti mam uz styri dni. Uz som si myslela E to prechadza ale...... beriem infuzky lieky proti bolesti .......kolko to este potrva.....pytam sa stale.....ani porody neboli take bolestive......

crosk

Dobry,
chcel by som napisat moje skusenosti so zapalom sedacieho nervu. Vo february sme zacali s rekonstrukciou domu - intenzivna stvortyzdnova makacka, takze cele telo dostalo zabrat. Po dvoch tyzdnoch som zacal pocitovat bolest stehenneho klbu v pravej nohe, pripisoval som to pretazeniu. Kedze sme boli viazani casovo, prerabku sme museli dokoncit, a tak sa to len zhorsovalo. Zvykol som mat podobnu bolest, ale ta vacsinou presla po tyzdni, ale teraz to bolo strasne, az to preslo do stavu, ze som vobec nevedel sediet, chodit sa mi dalo len tak, ze som vyzeral ako keby som sa ponahlal na zachod, vobec sa mi nedalo zohnut nohu, proste katastrofa, nedalo sa mi ani smiat, kychat, kaslat, vela krat mi bolo do placu. Ibalgin nepomahal vobec. Po mesiaci aj pol trapenia som zacal googlit a nasiel som toto forum a to je moj recept nato, ako sa mi podarilo "vyliecit":
Skonbinoval som viacere metody uvadzane vami:
- zacal som brat:
1. ryby olej (dve kapsulky naraz) - kupovany v DM-ku
2. Magnesium B6 (Dr.Max)
3. C-cko - praskovy z DM-ka
4. D-cko, Zinok a Selen (jedna tabletka denne)
5. kazdy den som si "natieral" (lepsi vyraz neviem :)), celu pravu nohu zihlavou - toto bolo trocha neprijemne, a nohu som potom par hodin mal (akoby moja manzelka povedala) ako okrasnu tekvicu
6. kadzy den cvicit ako tu uvidla jedna pani (lahnut si nabok, s pokrcenymi nohami - akoby clovek sedel, a hore dole, ja som zacal prvy den s 20-20 na kazdu nohu, lebo viac som nevladal, a po tyzdni som uz daval 100-100).

Vysledok:
- po troch dnoch som uz vedel sediet ako clovek, aj ked nohu som nevedel este ohybat normalne
- po cca 7-8 dnoch bolest ustupila, len sem tam pri prudsom pohybe alebo kychnuti som citil bok, ale uz som vedel aj chodit aj bicyklovat sa
- po 10 dnoch bolest uplne presla, teraz mozem hocico robit, neboli to.

Zaver:
- protizapalove lieky nic nepomohli
- myslim si, ze najviac mi pomohla zihlava + cvicenie
- vitaminy a doplnky vyzivy hrali rolu posilnenia imunity
- je to asi individualne, ale ked skusite, nic nestratite tym

Verim, ze vam to pomoze ako mne! Dakujem za vsetky prispevky tu, mne ich kombinacia pomohla!

magnum

pri zápaloch sedacieho nervu .pozor ,je možná aj kombinácia viacerých diagnóz,
sa osvedčila šeststupňová kombinácia ,breuss,bowen,dorn atd..Zavolajte si na 0911540565

mjanik

áno,akupunktúra je tu asi jediná účinná liečba,ak by sa použila zavčasu,tak výsledok by bol okamžiý,ak je už staršieho dáta, tak liečenie trvá dlhšie

neznáma xy

som zo zvolena a mam zapal sedacieho nervu . Nepomaha mi uz nic prosim vas poomohla by mi akupunktura ? neviem co mam robit . Prosim poradte mi som v zufalej situacii . Pomozte mi

roby111

Dobrý deň žijem v Anglicku mam zápal sedacieho nervu už 5 mesiacov liečba paracetamol a žiadne vyšetrenie ako čítam na na fóre ischias. stále chodím a ko by som mal zlomenenu nohu, najhoršie na tom je že nevládzem chodiť predtým ako to začalo tak som vládal chodiť asi 1minutu a už som si musel sadnúť lebo som pociťoval veľkú bolesť dole v chrbtici a celej pravej nohe, teraz dokážem chodiť asi 10 minúť po 10 minútach začnem pociťovať veľkú bolesť nohy že nedokážem ani chodiť tak si sadnem napočítam do desať a zas môžem prejist par metrov. to by bolo ok ale pred nedávnom som si všimol na nohe ako je chodidlo kotnik 3 cm žila išiel som k lekárovi že nie je fialova a že jeto z opotrebovaním a predpisal mi naproxen 500mg len že som pociťoval vecsiu bolesť nohy tak ich neberiem. pravidelne cvičím a ohýbam sa už normálne bolesť mam slapsiu dole v chrbtici.vdaka za odpoved

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa prejavuje zápal sedacieho nervu? - Fórum - ZDRAVIE.sk