Tetánia a jej príznaky

RNG

adriana,
St johns Wort, Bone essentials a Stress-B alebo B-100 by ti mali pomoct.

Tetania a rozne ine nervove poruchy su sprevadzane casto nedostatkom serotoninu, na to je SJW obcas, ked citis, ze to na teba lezie.
A na nervy je tiez dobe brat celu zmes vitaminov B, nielen B-6.
A z mineralov treba vsetky od kalcia, magnezia, draslika, zinku az po stroncium a bor, a to spolu s vitaminmi D a K, inac sa to v tele nezabuduje.

Takze pozri na horemenovane doplnky.

Vitaminy na kosti odporucam brat so spirulinou na lepsie zabudovanie do tela.

adriana

OOO, tebe je aj od žalúdka zle? Mne je na zvracanie skoro stále, a krúti sa mi hlava. Chcela by som aj cvičiť, ale bojím sa že sa zadýcham, a budem mať záchvat. Všetkého sa bojím.

adriana

Spitomin sú lieky antidepresíva. Viem, že by som to asi ani nemala užívať, ale momentálne som na tom fakt zle. Zatiaľ sú nevyhnutné. Mohla by som k MAGNE B6 ešte užívať aj vitamíny obsahujúce magneziu? napr. Magnezium, Calcium a Zinok. Má s tým niekto skúsenosti?

adriana

Ahojte! cez víkend som nebola doma. Mali sme už asi 2 mesiace naplánované, že pôjdeme na víkend do kúpelov. Ale keďže som dostala ten záchvat, nechcela som ísť. Manžel ma prehováral, že mi tam bude dobre. Bála som sa ísť, že mi tam bude zle. Celou cestou som plakala. Teraz pre všetko plačem. Ale celkom sa to vydarilo, bolo mi párkrát zle, ale učím sa to kontrolovať. Predtým som lapala po dychu, ale dozvedela som sa, že dýchať pri záchvate treba veľmi pomaly. Teraz mi zase tŕpnu končatiny. Je to veľmi zlé. Nemôžem byť sama, bojím sa, mám panický strach. Síce tabletky beriem len 1 týždeň. Podľa toho čo tu píšete, táto choroba je skoro nevyliečiteľná.

[zruseny12]

presne ako pise ooo,vuliecit nie ale zmiernit bollest...ale vies ja nemozem povedat,ze sa to neda liecit...kazdy ma asi iny druh atd.tetanie...tazko povedat...ale ja si myslim,ze sa da s toho dostat,ale uz clovek musi byt patrny,lebo ju mas v sebe tetaniu a nevies ako zasa vypukne...je to uz na cely zivot,len ked clovek bude poctivo dodrziavat nejake veci tak sa da zvladnut...a este v akom rozsahu je ta tetania...ja ju mam uz 2x potvrdenu...1xvyssi stupn,2xlen tetania...a ja sa jej uz asi tak lahko nezbavim,lebo mne chyba vapnik...no a bolest,ja cvicim,toto mi velmi pomohlo,a aj doplnky a teraz si chcem kupit nejke DLPA na bolest,ze to pomaha a nema vedlajsie ucinky...tak uvidime...a co ta presne boli?lebo mna bolai aj kosti,klby,svaly...obcas nenormalne hlava,nohy...niekedy padam z noh...az tak ma bolia...este jedna vec...tetaniu mas preco...co tebe presne chyba?mna vapnik...a vit.sk.B

ooo

Adriana Spitomin sú antidepresíva alebo čo za lieky? Jediné, čo vtedy musíš robiť je zostať kľudná, zhlboka dýchať, hovoriť si, že to prejde, že neodpadneš, že to zvládneš... je dobré ak je vtedy niekto s tebou a ak nie je, niekomu volať - nie preto keby si odpadla, ale aby ti odpútal myšlienky. Ja trpím na toto cca 3 roky, mám tetániu a úzkostnú poruchu (lekári vravia, že to je to isté) a panickú poruchu, teraz mám akútnu fázu, takže mi je fest zle a začala som brať AD pred 3 týždňami a stále mi je zle. Ako často máš tie záchvaty?

fazulkaaa

mariaaa,ďakujem veľmi pekne za stránku,som to pozerala ale tam už som bola a čo tampíšu to som sa dočítala aj inde.Maria dá sa táto choroba vyliečiť?Ako stlmím bolesti ktoré mám každý deň?

[zruseny12]

presne tak ako pise RNG...treba si doplnit miner.a vitam.ale aj stisna zlaza sposobuje tetaniu...presnejsie by mal toto urobit neurolog poslat na vysetrenie stit.zlazy na endokrinologiu...ale aj mne davala neurol.AD,len ja som odmietla,lebo ich nepotrebujem zatial a dufam,ze ani nebudem potrebovat....

RNG

tetania je nedostatok mineralov(vodicov nervovych signalov) nie nedostatok syntetickych antidepresiv!
Takze si treba doplnit mineraly a nie brat pre telo cudzie a skodlive latky.