krce v lytkach

Príspevok v téme: krce v lytkach
fordi

V poslednej dobe ma chytaju krce na lytkach cez den,nie v noci.Nepomaha mi ani rozmasirovanie,ani urcene gely. Takisto som dost unavena pocas dna...Chcela by som poradit,ako sa toho mozem zbavit-okrem tej akupunktury a dozvediet sa,ci to moze sposobovat nedostatok nejakeho vitaminu,alebo je v tom nieco ine?

shakt

ano presne v tych miestach mavam bolesti aj ja!!! tiez by som rada vediet preco a co s tym,tak ak nam vie niekto poradit,budem vdacna.

shakt

RNG-ak sa mozem opytat,nevies preco ma vzdy pred menzesom a pocas neho bolia priserne nohy,iba po kolena?? nieco s krvou??co by na to mohlo pomoct? dakujem.

tri bodky

Magnézium ti pomôže aj čo sa spánku týka,aj tých krčov,ja ho užívam už asi 2-hý mesiac každý večer.
RNG: ja som sa trošku bála toho, že cukrovka bude aj môj údel, chvalabohu, nepotvrdil sa môj strach, magnézium mi trošku pomohlo a potom je dobré si dať aj čerstvý šalát, špenát a černice.

RNG

Magnezium a kaliun(horcik a draslik)
Daj si skontrolovat cukor. Mas priznaky , krore maju cukrovkari. Ak je zvyseny, prejdi na dietu(minimum cukrov, ziadne produkty z jemnej muky a ryze, obmedzit aj hrubozrnne, lebo nakoniec vsetok skrob sa meni na cukor v tele)