preboha tehotna???

Príspevok v téme: preboha tehotna???
natasha

Prosim poradte, menstruacia mi vecne meska teraz som mala menzes 21.5 a skoncila mi 26 s priatelom sme mali chraneny sex 31, niem ci vsak nahodou k niecomu nedoslo, lebo raz sa nam podarilo pri sexe kondom stratit a odvtedy tomu nejako neverim. Ale najvacsi problem je v tom ze mam hrozne krce v podbrusku, bolia ma krize a mam zvlastne zapachajuci vytok, mam zvlastne stavy obcas sa mi kruty hlava co sa mi nekrutila nikdy. Prosim poradte co si o tom myslite?? Stresujem predcasne sak je tomu setkemu len tyzden, je mozne priznaky tehotenstva pocitovat tak skoro?? Alebo mojim problemom je nieco ine? Prosim napiste mi vas nazor. Dakujem moc moc

natasha

lenze ja som myslela na ochranu len ja som bola na jednej operacii a musela som HAK vysadit na 3 mesice :( a vysvetluj nadrzanemu chlapovy stale 3 mesice ze nie a nie a nie tak sme to skuskili a kondomom a noo nevim ako to dopadne

veran

Ja som takyto stres zazila na jesen,mam 2 deti a dalsie naplanujem,ale vsetky priznaky ma hrozne strasili,zdalo sa mi ,ze aj brucho mi rastie,prsniky no vsetko.Nakoniec to bol plany poplach a ja som si konecne vydychla.A zo stresu hadam aj 3kg pribrala.

jojojoj

Ale tak hadam nieeeeee,
krk mu nevykrucaj, v prvom rade na to musia byt dvaja tak ten rozumnejsi by si hadam mala byt TYYYYYY, ak este neplanujes deti, davno si mala mysliet na spolahlivu ochranu...
a potom....ak si v tom, KRK MU TAKISTO
NEVYKRUCAJ, ved ho budes velmi potrebovat....
a stale mi to neda povedat, ze VELKEEEE
STASTIEEEE, ak mas chalana, ktory sa k tomu stavia zodpovedne, co Ti uz chyba ku stastiu....
ani si nevies predstavit,ako si to nevies ocenit....

natasha

velke stastie??? no ano ale jedine pre tych ktori si to babo zelaju. Ja som velky snilek a mam este velke plany do buducnosti. Ak to dobre dopadne, tak si dam hned predpisat HAK nech z nej priberam kokolvek ale taketo stresy ja uz nepotrebujem. Babo nemam vobec v plane dobrych 5 rokov sice moj priatel by chel aj hned, ja mu krky vykrutim ak bude mat v tom prsty xi xi

jojojoj

Ahoj Natasha,hlavne sa ukludni,
priznaky tehotenstva vacsina zien pociti az po mesiaci...teda nevsimne si to kym nezisti ze jej meska menzes...
taktiez si tie priznaky mozes privodit sama prave tymto stresom... normalne sa
budes citit ako tehotna a vobec nemusis tehotnou byt...
tak klidek...
mala by si poznat svoje telo...ak Ti pred menstruaciou napr. stvrdnu prsia, tak presne tak mne stvrdli ked som bola tehotna a napokon som to nedostala
...
ak si rozumna baba, musis ocakavat ze raz mozes aj otehotnies ked mavas pravidelny sex, tak nechcem byt hnusna
ale treba niest dosledky za nezodpovednost...verim teda ze v tvojom pripade to bude len ponaucenie, v podobe zbytocneho strachu...
ak by to bolo opacne, potom blahozelam, dieta je velky dar,vela zien dnes nemoze otehotniet, tak mas vlastne stastie, nie?