Co hovorite ked je chalan chlpaty

Príspevok v téme: Co hovorite ked je chalan chlpaty
tralala

Ahojte. Damy co hovorite na to, ked je chalan chlpaty na hrudi a bruchu? Mam totizto problem ze mojej babe sa to nepaci. Dost ma tlaci aby som si to dal dole. Ale tak viete si predstavit to hnusne strnisko potom-no bleeee. Bol som uz 2x na epilacii laserom-jaj ta bolest a hlavne tie prachy pri takom rozlahlom mieste. Tak ale nie je to furt bohvieco. Zase nevyzeram jak clenovia skupiny KISS to zas nie-tak, normalka. Som blondak takze to nie je ani moc cierne. Ale mne to pride priteplene holit sa a vyzerat jak slizky alebo jak 12 rocny. Aktivnejsie som sportoval 7 rokov takze nejake tie svaly tam su. Neviem. Mame sa velmi radi, to hej. Ale mam strach ze sa pre nu stanem absolutne nepritazlivy. Co hovorite na chlpacov vy? Vacsine sa to asi nepaci ze?

pucka29

ahoj tvoj problem ci komplex z holenia je podla mna neopodtatneny,ale taktiež by si mal svojej pritelke povedat o svojich pocitoch..moj nazor-moj priatel je na tom podobne ako ty.mne to neprekaza i ked som na to nebola zvyknuta, ale akceptujem to...a dokonca ma to vzrusuje:P takze usta nam nenarastli na srandu...

xgth

Moj priatel ma na hrudi strasne malo ale malo nieco a na bruchu ma tiez este viac ako na hrudi..a aj na zadku...a mne je to uplne jedno vobec mi to nevadi a tie nohy jeho chlpate to milujem ked ma chlap chlpate nohy...

arriela

no takto to poviem..volakedy sa mi to strasne nepacilo,som si ani nevedela predstavit,ze by som mala neoholeneho chlpateho chlapa..ale zamilovala som sa do mojho terajsieho priatela a ano najmenej mi to neprekaza,nemam s tym problem,rada ho po tych chlpkoch hladkam..:)

kiri

Mne sa to paci na hrudi a bruchu bez chlpov, vobec to nevypada priteplene, skor konecne miesto hunateho porastu vidno pekne telo. A najhnusnejsie su chlpy na chrbteeee.

machulka006

ide ma poraziť od naivnosti niektorých dievčat...ja osobne by som nedovolila môjmu frajerovi odstrániť tie chlpky na hrudi a brušku ktoré pomaly prchádzajú až do ochlpenia na intímnych miestach, mnne to príde neskutočne sexi....takže žiadne holenie..fakt budeš vyzerať ako trtko priteplený...a ešte ktomu nejaký úchyl....

ginngi

mne sa to straasne paci, ked ma chalan nejakee chlpky na brusku, alebo na hrudi, jhe to take muzskeee... ked ma chalan chlpate nohy hrud, aj brusko, :) takzee... nehol sa!! a tvojej priatelke pekne vysvetli, ze niee.. a basta! :)

laurelika

MNE SA TO PACI, KED MA MUZ NA HRUDI CHLPY. A KED SA TO TEJ TVOJEJ NEPACI, TAK NECH SI NAJDE 13 ROCNEHO PARTNERA. VED CHLPY K CHLAPOM PATRIA.... NIE? A KED SA JEJ TO NEPACI, TAK O COM JE POTOM VAS VZTAH, KED SA JEJ NEPACIS TY AKO CELOK TAK BY SOM TO RIESILA INAK. TO MAS ASI TAK, ZE KEBY SOM MALA PARTNERA KTORY JE NA BLONDINKY A NUTIL BY MA PREFARBIT SI VLASY. MUSELA BY SOM SI ICH PREFARBOVAT CELY ZIVOT LEN ABY SOM SA PRISPOSOBILA JEHO CHUTKAM??

totka

ja som zena a tiez sa mi pacia muzi menej zarasteny, ale poznam aj baby, kt. sa pacia iba chlpati muzi.. je to tiez individualne. Ale v tomto by som si ta asi zastala, ak sa na to necitis a vies si to aj logicky odovodnit (nasledky), tak si hrud urcite nehol.

stanley

kamo, nehol si hrud, je to blbost podla mna, ani ja si neholim a mam ju teda dost chlpatu aj brucho, aj frajerka ma stale podpischuje ze by som si to oholil, ale tak ja nie som blazom... hol si vtaka, hol si podpazusie, hol si bradu a fuzy, ale NIE hrud a nohy...!!!