VECNY PROBLEM - UZ NEVLADZEM

Príspevok v téme: VECNY PROBLEM - UZ NEVLADZEM
majulik

Pomozte mi please... Mam velky problem s bruchom - neviem ci s travenim alebo s cim. Uz vyse roka mam stale nafuknute brucho. Trocha som aj krvacala pri stolici (doslova krvave more...), ale krvacat som prestala. Myslela som, ze mam nieco s travenim a tak som isla ku gastroenterologovi. Ten mi spravil aj endoskopiu zaludka, ultrazvuk brusnych organov a dokonca aj rektoskopiu. Vsetko bolo v poriadku. Odporucil mi ESPUMISAN. Tak som ho zacala brat. Bolo mi vsak stale zle a tak som isla ku mojej obvodnej lekarke. Povedala som jej, ze co mi je a ona mi odporucila KREON. Okrem tychto liekov mi gastroenterolog dal aj HELICID, lebo mi vyberal zaludocnu kyselinu. Co mi dofrasa je? Obvodna lekarka mi povedala, ze pokial mi problemy neprejdu, mam prist spat k nej a ze mi da dajaku dietu. Ale ja uz jednu dietu mam. Najhorsie na tom vsetkom je, ze sa mi brucho nafukne po kazdom jedle a vode. Uz neviem, co mam robit. Co mi je prepanajana??? Moze to mat gynekologicky alebo nejaky iny charakter?

RNG

Viackrat som pisal, ze nafukovanie je sposobene hlavne nedostatkom zaludocnych kyselin. Ked je v zaludku dost kyselin, kvasne bakterie su necinne alebo zabite.
Kedze kvasenie produkuje penu a plyny, ktore sa natlacia do pazeraku a palia tam, lekari predpisuju potlacenie symptomov-neutralizaciu kyselin.
Tym sa problem este zhorsi, hoci pocit zahy je potlaceny. Jedlo vchadza nestravene kvasiace sa do criev, kde je este vacsie mnozstvo bakterii a moze ta roztrhnut.
Pomaha len opak sucasneeho lekarskeho pristupu-dodat viac kyselin a traviacich enzymov. Tak su kvasne bakterie v zaludku potlacene a my po rozlozeni enzymami vytazime vsetko z potravin. Inac mozeme byt podvyziveni aj napriek dobrej skladbe potravin
Najlacnejsi sposob a velmi ucinny je brat Betain HCl 1 az 2 gramy z kazdym jedlom. Mne aj inym starsim ludom to vyborne pracuje. Plynnatost je uplne prec a travenie zlepsene, takze sa nebudem scvrkavat ani stracat kostnu hmotu pre zle travenie.
To krvacanie je druhy problem- je to asi zlata zila alebo nejaka mala prasknuta v hrubom creve pri namahe(krce z plynov)

123456

mas premnozene kvasinky... zozen si kvasinkovu dietu.... myslim ze som tu niekde hodila nejake linky... skus pohladat.... a tie spominane probiotika tiez nie su spatny napad....