Krémy na celulitídu

Alexa12

iba krem nestači a určite sa zameraj aj na nejaku aktivitu, kde posiliš nohy, zadok, aby si sa zbavila hrudiek. Skus kolobežku, bicykel. Dokažu doslova zazraky

emazara

Aj u mňa najviac na celulitídu zafungoval pohyb a zdravšia strava, krémy u mňa nefungovali, je to len marketing, kúp si kolobežku alebo bicykluj a pravidelne sa tomu venuj a budeš vidieť zmenu.

lucynka89

Mne krémy nepomohli, odporúčam pravidelne bicyklovať, kolobežkovať, čokoľvek, len sa hýbať, aby išli kilá dolu a aj celulitída sa stratí. Super kolobežky majú na cyklospeciality.sk, aj bicykle.

pehatahanka

natri kremom, zabal do potravinarskej folie,chod jazdit na bickxyli, kolobežke. Potrebuješ šport, kde dostanu nohy doslova zabrať, aby si ich spevnila, stenšila. Toto naozaj pomaha

Novino

aj moja manželka jazdi na kolobežke a musim povedat, že je to na jej postave velmi poznat a ako chlap ocenim pevny zadok :)

Vasilka

iba samotny krem nefunguje. Ale zase je velmi zname, že na celulitidu je dobra kolobežka. A nielen na celulitidu, ale aj na zadok a jeho tvar :) preto som si kupila Micro a jazdim na nej do a z práce

anna1985

Já jsem zkusila pleťový gel Cellulitis a můžu ho doporučit. Po nějakém čase používání docela pomohl - kůže se trošku zpevnila a zjemnila.