Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krémy na celulitídu

miruska02

Na slimákoch som sa aj ja pobavila, pôjdem pozbierať do záhradky :D mne na celulitídu zaberá cvičenie zo všetkého najviac...nikdy som fitku neholdovala, ale za necelý rok som si už na to moooc zvykla. K celulitíde, zvykla som si z kávových zŕn robiť doma vyrobený peeling, pokožka bola lepšia, ale tá hrúza vo vani, katastrofa :D tak som pátrala a skúšala, našla som aj maslo z kávy, teda dostala a vonia ozaj pekne :)

Hehehehehe

Mas pravdu...pochybujem ze jej na to niekto naleti ked to robi tak okato... Hned tri temy po sebe, vsade si strcila reklamu na ten svoj zazrak...boooze, svata prostota...!

Rhea

..tak teraz nam v kategorii krasa bude zase spamovat osoba z "pevonie" pod roznymi nickmi s "overenymi radami" a v jeden den sa zrazu roztrhlo vrece so spokojnymi zakaznickami.. Uz som tu dlho nevidela spamy na slimaciu kozmetiku, normalne mi to chyba :D..mne to nevadi ked si chcu robit reklamu, ale nech ju robia normalne a neklamu, nezavadzaju..

pomocnica

Ahoj, neviem či to tu už niekde nebolo, ale kokosový olej je celkom dobrý. ale treba si ho dávať večer a potom aj umyť... po čase. ale podľa mňa krémy na celuitídu nepomôžu, aj keď toto je celkom OK. držím prsty.:)

mala_sova

Žiaden krém na celulitídu nespraví zázrak a nevymaže ju, treba sa hýbať, dodržiavať pitný režim, pestrú stravu a krém ti pomôže s ňou bojovať...ja som si ho objednala z pevonie, keď som sa odhodlala začať s chudnutím a odstránením celulitídy a pomohol :)

renata722

Osobne proti celulitíde bojujem cvičením, stravou (veľa vody) a hlavne masážami... obšírnejšie info môžete získať na akosazbavitcelulitidy.com

Erika182

Ahojte, bola som pár krát na Ion Magnum v MKP v Nitre a konečne mám menej celulitídy a aj tuku.
Link tu: bit.ly

sivi: Ja nejem nezdravo, hold smola keď nepomáhajú krémy, treba si priplatiť ale viem že mám zaručený výsledok.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krémy na celulitídu - Fórum - ZDRAVIE.sk