??? panna a sex ???

lola3

tak sa skus vyprstovat s dvoma, troma prstami ..to ze sa tam nemestia je total blbost..musis byt len super vlhka ...uvidis

jahodova

no neviem, ci sa dostane dovnutra v pohode kedykolvek.. ja si pamatam moje poprve, a to sme mali aj predohru a bola som tam dole uplne stiahnuta..
preto sa pytam, ci sa to moze este niekedy v buducnosti zopakovat, aj ked uz zena nie je panna...

anix

Muž sa do vás dostane kedykoľvek bez problémov. Ale je to iné, keď máte za sebou predohru, ide to omnoho ľahšie a ešte keď sa uvolníš, ide to ešte ľahšie!!! Takže nestresovať a tešiť sa na prvé milovanie! Ja som sa tiež neprstovala, ani len tampón som si nevedela správne dať, stále ma tlačil a prvý krát to bolo v pohode. Nebolo to síce nič extra, trošilinku to bolelo (alebo to bol len nepríjemný pocit) a po chvíli to bolo fajn.

jahodova

to, ze ked nie si uvolnena a sa potom nemoze dostat dovnutra, plati len pre panny? alebo pre akukolvek zenu, ktora nie je uvolnena?????
VDAKA :-)

vghj

Ale co by sa do teba nezmestil ja som sa tiez neprstovavala pred prvym sexom ani tampony som nepouzivala niak casto som si to nevedela ani len dat =O)ked doslo na sex dostal sa domna uplne normalne ani neviem jako ani to nebolelo ani ziadna krv mozno len ked som isla na druhy den na zachod troska spinave som mala nohavicky z toho...ale treba s auvolnit poriadne inak sa nedostane

free girl

skusala som a zmesti sa mi jeden prst a neprinasa mi to ziadny prijemny pocit ani nic...:( a tam vo vnutri je to divne...