Prezila som svoju vlastnu smrt

Príspevok v téme: Prezila som svoju vlastnu smrt
keituskaaaa

Ahojcek..potrebovala by som vediet ci je toto normalne,uz ma to privadza do sialenstva...mavam casto hrozostrasne sny,ale to co bolo vcera uz ma dorazilo..bola som vonku na party bola to nieco ako luka,sme sa fajne bavili,vsetko OK a tancovali sme a ja som zrazu zakopla o nieco.Strasne ma to stipalo v tom sne porezala som sa o nieco co mi preseklo nohu v stehne napoly videla som vo sne ako sa zo mna leje krv tepna bola preseknuta a ta noha sa oddelilae od tela Bolo mi strasne zle nemohla som uz kracat chcela som kricat ale nemohla som citila som ze umieram! Pred ocami mi prebehol cely moj zivot presne taky aky bol posledne co si pamatam bolo ze som chcela kricat meno mojho priatela aby mi preboha pomohol ze asi umieram ale nedalo sa citila som ako sa mi zastavuje srdce a nemozem dychat a ako vsetci pribehli a videli to Spadla som na zem a pomyslela som si tak toto je koniec a v tom som sa zobudila Prosim vas co su toto za strasne sny Ja uz nevladzem uz sa bojim zaspavat Casto sa mi sniva aj ze padam z velkej vysky do prazdna niekedy nedopadnem ale niekedy ano a zabijem sa Ved ja v snoch umieram Prosim Vas poradte mi co ma toto znamenat ;o(((

andy

Keď sa niekomu často sníva, že padá, to znamená, že má strach z nejakého úpadku, trebars strata povolania, obľúbenosti,...je to individuálne. Tvoj sen s nohou - niekam potrebuješ ísť, niečo nové urobiť, ale nedokážeš to, priateľ ti nepomôže, si v tom bode, že nevieš s tým nič urobiť. To je len môj názor. V inej téme som našla mailovú adresu na babu, ktorá sa týmto zaoberá a vykladá sny. Ak chceš, tak jej napíš. Budem rada, ak to urobíš a napíšeš aj nám, čo to znamenalo. kosticka@slovanet.sk

tommi

keby je to aj u mna len sen sen je vpohode ale ked to zazijete to je ine a fakt asi ta vytekajuca alebo striekajuca krv je najhorsia ale stacia fajny chrurgovia a dva mesiace na kramaroch a ste ok az na uplne kriplavu ruku verte mi chcite len sny

jejke

Ahoj Keit, neboj sa, je to celkom normalne, ja som mala taketo cudesne sny v detstve a suviselo to so strachom ktory som prezivala zo skoly, zo Sloviny, z nadchadzajucej pisomky, lebo inac sa mi spinkalo cez prazdniny dobre.
Privela sa trapis, ja ked sa niekedy trapim cez den, aj sny mam nepokojne a niekedy ani zaspat nemozem...neviem ci veris na anjelov, nechcem to nikomu vnucovat, ale ked uveris ze nad tebou niekto bdie, tak ako dietatko sa modli k anjelovi straznemu, aj pre dospeleho je takato istota, ze ho niekto chrani v zivote potrebna...
Inac o snoch zien, tzv,padacie sny, padam do priepaste, pomooooc... som raz citala, ze je to akysi prejav zenskeho instinktu sebazachovy....nejaky skryty zensky pocit, vdaka ktoremu sme ine ako muzi, poriadkumilovnejsie, spolahlivejsie, citlivejsie k detom atd...nechcem sa tymto dotknut opacneho pohlavia, iste su aj medzi nimi velmi starostlivi a velmi citlivi a mozno aj spolahlivi...
len kde su schovani?:)

lllita

Keituskaaaa: Držím Ti palce, aby si rada zaspávala a mala pekné sny! Zaujímavé je, že viacerí ľudia majú sen, že niekam padajú do prázdna a prežívajú v sne tú obavu ako to dopadne, skôr ako to skončí ( moment dopadu) sa zobudia samozrejme vystrašení...
Melissa : Prosím pošli mi tú motdlitbu odpúšťania, ďakujem !

melissa

mas nejake problemy vo svojom zivote, ci podvedomí, mozno si v niecom, co robis, ci v nejakom vztahu nie si istá, hladas vychodiska, ktoré teraz vidís, ako svoju smrt. mozno musis nieco vo svojom zivote ukoncit, posunut dalej. ak nemas dobru kamosku, mamku, s ktorou by si to uplne vazne predebatovala, obrat sa na svojho anjela strazneho, aby ta usmernil, viedol. vzdy rano, vecer sa mu podakuj za lasku a dobrotu, pomoc-vlastnymi slovami... mozno nastanu necakane situacie, ktorym nebudes rozumiet, ci budu bolestive, ale casom sa vsetko ustali a ak to objektivne zhodnotis, malo by ta to niekam posunut. Aj zle veci v nasom zivote maju zmysel a maju nas poucit. velmi ucinna je modlitba odpustania. ak budes mat zaujem, poslem ti ju.

zlata

tiez si myslim co shakti.ja mavam tiez cudesne sny aj ked nie taketo ked vecer zaspavam s nejakym problemom alebo s plnym zaludkom,co je u mna castejsie ako ten problem.

SHAKTI

To je jedno ako spis...sen-to je tvoja minulost a pritomnost..vsetko zle,vsetky problemi,ktore potlacas,nikam to nezmizne pokial to nevyriesis ale bude sa ti to vracat v takychto snoch.Vyries problemi,vycistis podvedomie,budes mat krasne sny.

SHAKTI

Vyries si problemi ktore mas a tvoje sny prestanu,nema to nic spolocne so smrtou,je to len tvoja bezmocnost nieco vyriesit!Mas pocit ze ti nik nepomoze ze si na vsetko sama.Mas mnozstvo nevyriesenych veci a pokial ich nevyriesis budu sa ti vracat v snoch-tvoje podvedomie ti prave v snoch ukazuje co ta trapi.

agina

Ja obcas prezivam toto iste co ty, mne sa zase sniva, ze v celom meste som len ja a jeden vrah s puskou, ktory ma nahana.A ze sa vzdy ukryjem do nejakeho panelaka a on ma najde a zastreli a ja zrazu citim, ako zo mna tecie krv, ale nic ma neboli.V tej chvili viem, ze umieram.
Pisala som to panu Gabrielovi do casopisu Zivot, ktory vyklada sny a ten mi napisal, ze je to uplne normalne, ze ten vrah, co ma nahana, to su moje problemy a to, ze ma dozenie a zastreli tak to vysvetlil tak, ze pred problemami a starostami neuteciem, ze si ma vzdy najdu...takze nic take strasne, treba si vsetko vyriesit a urcite tvoje sny zmiznu.Uz dlho sa mi taketo nieco nesnivalo.Este som mu pisala, ze ziadne hrozostrasne filmy nepozeram a ze sa mi to sniva vzdy, ked zaspim na chrbte....