Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lieky DUPHASTON

sara13

Baby aj vy mate pri brani Duphastonu pred menzesom take cudne pochody v buchu a zaroven krce? Je to dost bolestive, predtym som to nemavala. Po akej dobe sa da upravit menzes pri brani tohto lieku ak ho uz vysadim?

maamiia

Duphaston je hormonálny liek na úpravu cyklu, na endometriózu a na "podržanie" tehotnosti. Intermenštruačné krvácanie je v norme, no i tak odporúčam konzultáciu s lekárom, stačí telefonicky. Len lekár, ktorý ťa dobre pozná dokáže posúdiť tvoj stav presne. Ale určite sa nestrachuj, je to v rámci normy.

natasha

vazne netusim skus skocit ku doktorke , alebo len zavolaj ci je to normalne, na taku otazku ti aj sestricka odpovie, xi xi niekedy si myslim ze setricky vedia viac ako lekari, ale to sa mi len mozno zda

: )

no tieto duphaston som mala začať brať 2 balenie po 16. dni cyklu ako som to robila aj tie 2 mesiace predtym a namiesto toho tie kramy do toho.Tak nechapem kde sa stala chyba...

natasha

to nie su vytaminy to je urcity druh hormonou sa mi zda, alebo nieco na ich upravu teraz neviem . A ake lieky si mala zacat brat???

No akurat som mala začať brať lieky a namiesto toho som dostala menzes.A zaujimave je,ze to takto robilo aj kamaratke a jej povedal gynekolog,ze to su len vitaminy,ze to nemohlo nijako ovplyvnit...

natasha

aj ja som ich mala takyto problem som mala prvy mesiac potom sa mi to upravilo , ale ja som mala duphaston v kombinacii s estrogenom ci s cim , A vravim po mesiaci to bolo potom ok, ty to mas ako 2 mesice si mala dobre a 3 mesiac ti to blbne?? chod za doktorkou

no len ide o to, že ja niesom tehotna,dal mi ich na upravu cyklu,ale neviem co je to za uprava,ked dostanem v priebehu 1 mesiaca uz 2 krat menzes.Beriem už tusim 3 balik a teraz sa mi ten cyklus nejako pokazil.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lieky DUPHASTON - Fórum - ZDRAVIE.sk