Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

štúdie PERFORM- čo to je??ethel, RNG, panika..poradte

RNG

Janigar, pozri si mozne skodlive nasledky z tych roznych liekov, aj ked su len na malu cast ludi, tak vela musi nieco pokazit, najme v tej kombinacii.
Takzxe sa nediv.
Nepoznam taky stav alebo zdravotny problem, co sa neda uspesne riesit neskodnymi potravinovymi doplnkami. Tj bez akychkolvek skodlivych ucinkov, opakujem.
Zialbohu len velmi malo lekarov to pozna a este menej je odvaznych dost na to, aby sa to odvazili co len poradit, nieto predpisat
Pomsta monopolneho zdravotneho systemu je prilis velka, aby sa odvazili to riskovat.
Ak chces jednotlive nahradit, pozri sa cez Google pod mojim nickom a a menami roznych zdravotnych problemov, ktore chces adresovat.Napr krv, tlak, cirkulacia , osteoporoza atd.
Ja som tiez cukrovkar(DM2) a uspesne s tym bojujem uz vyse 8 rokov, bez inzulinu.
Samozrejme beriem plno doplnkov, viac ako tvoja starka liekov, ale napriek mojim skoro 66 rokom som v dobrej kondiocii, nezobral som vyse 17 rokov uz ziadny chemicky liek a som schopny este stale zvladnut tury v horach trvajuce aj 8 hodin slapania, napriek znacnej nadvahe, co sa mi nedari velmi znizovat, len velmi postupne po kilach uz roky.
A moj pracovny tyzden je 7 dni a vyse 60 hodinovy.

janigar

Dobrý deň! Prosím Vás o radu, nakoľko sa po operácii u našej starkej vyskytli problémy s kolísaním tlaku, vysoký, potom nízky,tepová frekvencia vysoká, po určitom čase nižšia,obvodný lekár nevie ako dávkovať lieky.Starká berie: atacand, tarku, sorbimon, corvaton, cavinton, anopyrin 100mg, detralex, furon a na diabetes diaprel, stadamet a večer inzulín.Kedže sa pridali a fibrilácie,dodali jej digoxín. Mám o ňu veľké obavy z toho množstva liekov, hlavne keď zisťujem možné interakcie a nežiadúce účinky.Bojím sa jej pridať niektoré výživové doplnky ako 3 omega, lecitín, koenzým Q10.Nie je nebezpečné užívať každý deň anopyrin,furon v kombinácii s digoxinom a spomenutými liekmi na zníženie tlaku, nenastane prílišný pokles? Ďakujem za pochopenie a rady, ktoré ľuďom takýmto spôsobom umožňujete.

RNG

Malo lekarni tieto veci ma. Su to doplnky vyzivy, potravinove extrakty.
Hladaj na Google.sk pod doplnky a prislusne latky(napr. vitamin E, ester C,bromelain, Enzymy z papaje(chewable papaya enzyme),atd. Najdi si obchod s dobrymi cenami a co najviac doplnkami, aby si nemusela pendlovat hore dole

ivka2

RNG a kde sa to da zakupit???normalne si to mozem pytat v lekarni???alebo to je len na predpis??a aku stravu by si odporucal??,velmi pekne vam dakujem..

RNG

Cela ta lekarska sprava polopatisticky znamena, ze sa jedna o starsieho cloveka s krehkymi a zapchatymi zilami, hustou krvou a hodne tukovo/bielkovnnymi zlozkami v nej. Z toho uz mal rozne poskodenia organov(srdce, pluca, mozog)formou prasknutych ciev a zablokovanim zrazeninami(husta krv je v zmysle lepkavych krvnych platniciek, ktore vytvaraju drobne zrazeniny, ktore zablokuju cievy zuzene nanosami tuko-bielkovinneho razu=tuko-bielkovino-mineralne laminaty)
Postup lekarov je adresovat jednotlive symptomy.
Moj postup by bol tak ako som naznacil.
Ak by bolo treba adresovat jednotlive symptomy, pouzil by som rozne prirodne doplnky( napr.na srdce hromadu antioxidantov hlavne alfa lipoicku kyselinu(300 mg)a CQ10 (200-400 mg), latky ktore telo same vytvara ale u starsich v nedostatocnom mnozstve.)

ivka2

inak ked ho vtedy doviezla sanitka do nemocnice tak po injekcii mal este tlak 220/140 ...nechapem z coho to mal, lebo kludne sedel v izbe a pozeral telku...

ethel

tým že má vysoký tlak,praskajú mu cievky teraz konkrétne v mozočku,zaleje sa mu tam krvička a to je vlastne tá porážka.To je tak laicky vysvetlené.Má aj hustejšiu krvičku,takže sa mu tvoria zrazeniny-tromby,preto mal v minulosti flebotrombózu PDK(zápal žíl pravej dolnej končatiny)Trpí aj chronickou obštrukčnou chorobou plúc-zúžené priedušky a to oslabuje aj srdiečko,ktoré sa musí viac namáhať.

ivka2

no tie llieky viem naco su, ale ze co mu vlastne je:( lebo neviem ci to ma nieco na mozgu aalebo nie..ma tam nejaky nalez?,ja som fakt do toho sprosta a lekarka na neurologickej ambulancii mi povedala tolko, ze ma slabe srdiecko tak preto ma stale to mozgovu prihodu..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.