osobný trenér

beusa1

Ahojte... prihovaram sa za osobnych trenerov. Ked som cvicila sama, slo to pomaly...nemal kto takpovediac vyhecovat. Trener doda sebavedomie a na zaciatku sa sama neprinutis cvicit pravidelne....stale si najdes vyhovorku, preco nemas cas...ked po mesiaci vidis ze to fakt ide, tak to nastartuje telo ze sa snazis stale viac....a ten moj este aj dobre vyzera....xixixii...ja davam same +++++ a odporucam. ( no keby nahodou niekto potreboval a suhlasil so mnou ...seriozne....osobny.trener@gmail.com)

vevusik

ahojte, neviete mi niekto poradit, ak mate skusenost, ci je nejaky dobry trener v squashcentre na pionierskej v ba, alebo vo fitku na vazovovej v ba??lebo tam by som chcela chodit.

Summer_

Osobny trener je super aj ja ho mam a fakt som spokojna... taky trener vie co je pre koho spravne ohladom cvicenia aj stravovania pretoze kazdy sme iny a kazdy potrebujeme nieco ine... odporucam

lucka

Ja chodím do Astry, treba zavolat do hocijakého fitka a vypytať si cislo na trenera ,ze by si mala záujem o ósobného trénera a daju ti kontakt a ty sa s nim stretnes a dohodneš miesto, môj trener trenuje v 4 rôznych fitkách, v závislostí od klientov....to je bežná prax.

katarina

ja chodim v trnave do oxi line štúdia v balakove, stoji to sice 4500,- na 10 sedení, 1 sedenie trva asi 1,5 hod. ale fakt to stoji za to, poradia aj v stravovaní a pripravia individualny plan na cvičenie pre každého, za dva týždne som už schudla 3 kg, to sa mi nepodarilo vo fitku ani po mesiaci, vrelo odporúčam, je tam veľmi milá a príjemná obsluha

lucka

ja chodím do ba 3x týždenne s osobným trénerom - je to 4000 mesačne + vstup do fitka, v ba su ceny vyššie ako v iných mestách....ale stojí to za to a doporučujem...

kikatt

fu na mesiac 2500 =)
dost inak nema niekto s tymto skusenosti v TT? konkretne v pohode...tiez by som sa chcela na to dat....