Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jedálniček

rockerka

STRAVUJES SA DOBRE, JA BY SOM PRIDALA ESTE DAKU ZELENINU, CELOZRNNE PECIVO,POLIEVKU. NAPRIKLAD NA VECERU, LEBO JE LAHKA A NEZATAZI ZALUDOK. A OBCAS SI NAMIESTO TROCH OVOCI NA DESIATU DAJ DVE OVOCIA A JOGURT.

Lenush

palinna, ano o tom som tiez pocula, od travenia tiez zavisi kvalita pleti, vlasov, nechtov.. papam vlakninu aj ovocie, a tak by som nemala mat taketo problemy.. bude to kvoli tomu nepravidelnemu stravovaniu :(

palinnna

Lenus, a neskusala si zajst za gastroenteorologom... mozno staci jeden liek a vsetko by bolo lepsie, v poriadku... ja len nedavno som pozistovala o traveni take veci, ze si neodpustim takuto, vraj od travenia zavisi aj kvalita zivota... su s nim spojene napriklad aj depresie atd....

Lenush

mrzi ma cim si presla, hlavne ak to najhorsie uz mas za sebou.. neprekonala som ziadnu chorobu, ale mam problem s travenim.. konkretnejsie trapi ma zapcha ktora sa pravidelne opakuje a mam raz za cca kazde tri mesiace neznesitelne bolesti.. prave dnes som ich mala a myslela som, ze to nevydrzim..

palinnna

Ja jem a chudnem, neviem prekrocit hranicu 42kg, neviem preco... absolutne som sa upokojila... k jedlu si sadam, absolutne vo mne nevyvolava ani vycitky....ako tomu bolo kedysi

palinnna

Lenze ja som do toho mala aj bulimiu a mozno aj nie, ja uz nicomu nerozumiem, no a ked som chcela uz pravidelne jest,jedla som, vtedy do toho prisla tato stresujuca praca, ked som s nou sekla, toto mi zistili...

Lenush

mozem sa opytat kolko si vtedy vazila? ja vazim ledva 51kg, ale na moju vysku je to dost malo.. ale aspon nepriberam..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jedálniček - Fórum - ZDRAVIE.sk