RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

RNG

adriana 123, upchatie ciev krvnymi zrazeninami sa da riesit do 24 hodin zobranim nattokinazy, ktora rozpusta fibriny a crossfibriny(trombusy). Upchatie moze byt aj tukovymi ciastockami, vtedy pomaha brat lipazu a lecitin
Ja osobne by som bral vsetky tri, lebo po operacii sa casto tvoria zrazeniny a clovek ma vzdy urcite mnozstvo usadenin tukovych a tukovobielkovinnych na stenach ciev. Takze cistenie ciev, rozpustanie zrazenin a fibrinov by malo byt kazdeho prioritou.

adriana123

Dobrý deň RNG , veľmi si vážim Vaše príspevky a prosím Vás o radu. Mam 32 rokov a avaskulárnu nekrózu hlavy bedr. kĺbu II st. Myslím si, že sa mi upchala cieva vyživujúca kĺb po operácii - cisársky rez. Nechcú ma ešte operovať, mám počkať. V posledných 2-och rokoch sa nález nezmenil. Aké lieky resp. doplnky výživy by ste mi doporučili? Beriem na chrupavku Osteobiflex. Bolesť riešim akupunktúrou. Má význam aj žraločia chrupavka? Napíšte mi prosím Vás kombinácie aké prípravky mám užívať, aké dávky a ako dlho. Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.

olip

Som 18 rokov vydata, konecne som otehotnela, dietatu v 12 tyzdni nebilo srdiecko. Nasledoval potrat... Teraz ma vysetruju, zistili mi ureoplazmu, predpisal mne aj manzelovi lekar Medofloxine. Chcem, aby lieky zabrali, mam vek, este by som babatko chcela stihnut, citala som na nete, ze GSE, extrakt z olivovych listov pomoze antibiotikam pri tomto ochoreni. Co by ste mi odporucili, k danym liekom si dokupit? Prosim, odpiste mi na mail. Dakujem

olip

Som 18 rokov vydata, konecne som otehotnela, dietatu v 12 tyzdni nebilo srdiecko. Nasledoval potrat... Teraz ma vysetruju, zistili mi ureoplazmu, predpisal mne aj manzelovi lekar Medofloxine. Chcem, aby lieky zabrali, mam vek, este by som babatko chcela stihnut, citala som na nete, ze GSE, extrakt z olivovych listov pomoze antibiotikam pri tomto ochoreni. Co by ste mi odporucili, k danym liekom si dokupit? Dakujem

RNG

Jodisol je zlucenina jodu a povidonu(organicka latka, polyvinyl pyrrolidone).
3% roztok jodisolu obsahuje menej, nez 1% jodu a udajne menej drazdi kozu-postupne sa vylucuje
Jodova tinktura pouzivana mozno 100 rokov obvykle obsahuje 2% jodu a 2.5% jodidu draselneho.
Takze je ovela silnejsi zdroj jodu, okrem jodu ma len etylalkohol(pitny lieh) a vodu.
Betadine a iodisol su drahsie a menej ucinne zdroje jodu na transdermalne doplnenie jodu v tele.Preto ich propaguju a vytlacaju lacnejsie a ucinnejsie jodove tinktury a lugol.
Informujte sa u mojej konatelky, par flasiek som tam poslal ako "starsi typ dezinfekcie", ja ako decko som mal vzdy rozodrate kolena a mama mi ich natierala jodovou tinkturou.

zlata

rng prosim ta priblizuje sa jodisol aspon trosku k jodovej tinkture?tu nezozenem asi nikde aj ked som vynimocne vytrvala.

agina

Ano, naber si trikrat denne do ust a prehltni.Vobec nezanechava v ustach mastny film.Ja ho pouzivam aj na pokozku, krasne jemne vonia.

RNG

Fiona, kokosovy olej sa topi pri 26 stupnov celzia. V lete je obvykle tekuty.V ustach sa roztopi velmi rychlo, ked ho podrzis 20-30 sekund.

fiona

ahojte, neviem ci to patri do tejto temy, ale zohnala som si kokosovy olej,ktory je tuhy ako maslo, ale neviem ako sa ma uzivat vnutorne. to si mam normalne dat za lyzicku a prehltnut, alebo predtym roztopit? mate niekto skusenosti ?