agina a baby poradte LEBO SA BOJIM CO TO MOZE BYT...........

natasha

no ano da ti aj pre neho , musis mu ich tak takticky nanutit. proste chlapy su raz taky ze oni su drsny a im nic nie je ale vysveli mu ze to je len pre vase dobro a tak.

panika

zrejme neda..preto sa spytaj (ked budes mat vysledky) -co ma priatel brat. Inak niektore lieky (masticky)su volnepredajne-mozno ti poradi prave taky.

ziadna panika

kvasinky mozu v urcitom /imunitou limitovanom/pocte zit na koze , v creve/mozu sa preniest po stolici pri nespravnej technike utierania sa-ma sa utierat z predu do zadu/ a podobne, hormonalne vplyvy/antikoncepcoia tiez!!/a znizenie imunity dovoli premnozit sa ...a aj parfemovane mydla, plus kupele/kto je nachylny na kvasinky, la by sa len sprchovat, nemal by "sediet"vo vode pri kupani sa.diabetici su nachylny na kvasinky tiez.

saxana

to ani sex teraz nemozeme mat ze ?ja som myslela ze to mam stej HAK ze som ju prestala brat:(strasne mi je to trapne :(

natasha

priatel to citit nemusi citime to my zeny, A ano aj on sa musis preliecit lebo by bolo zbytocne keby si sa liecila iba ty lebo ak su to kvasinky alebo ine bakterie tak on ich ma potom tiez. A aj keby si sa ty vyliecila pri spolocnom sexe by ta zase kvazy nakazil a islo by to dokola takto sa vyliecite naraz a bude secko OK, ale je hlavne co povie doktorka, toto su len dohady ci su to kvasinky. ja som to mala a s priatelom sme sa liecili Entizolom a este nam dala taku masticku Fungicidin myslim ze sa to volalo. Tak drzim palce ale poviem ti dalo mi namahu ho prehovorit xixi tiez mi hovoril ze jemu nic nie je ze on to nepotrebuje a bla bla ale zvladol to :))

saxana

ale mne je to trapne mu to povedat,myslim priatelovi :(((a ked sa on neprelici co sa moze stat ?vsak poviem to DR.zajtra nastastie je v pohode.

saxana

pojdem zajtra,a aj priatel sa ma preliecit ?? niake tabletky mi da??cim sa viac o seba staram tim je to horsie asi :((((((((