vysoke hodnoty pecenovych testov

RNG

Liv 52 od firmy hymalayan je len mierne pomahajuci na pecen. Stimulacia zlce je dost mala, regeneracna zlozka,tak isto. Napriek tomu je to zlozene z byliniek s reputaciou siahajucou na starocia(ayurveda), nie je to extrakt pre zvysenie ucinku na pecen.Od roku 1955 bolo urobene plno vyskumu okolo regeneracie pecene a za poslednych par rokov najucinnejsi protokol je uz viac krat spomenuty protokol Dr, Berksona, ktory pouzival s uspechom aj na liecenie tzv, neliecitelnej hepatitidy C
Uz som predtym spomenul betulin-vytazok z brezovej kory, ale jedina firma ktora ho vyraba na predaj v EU je firma Sylveco v Polsku, a predava hodne draho.Nuz ale na seriozne problemy s pecenou by sa to aj tak oplatilo.
Najlahsie, ako je dostat sa k betulinu je pit cca 3 deci cistej brezovej stavy denne.Poliaci aj Fini ju predavaju.(sok brzezovy)

xxx1

u lekara som bol, ten ma po krvnych testoch poslal na sono brucha, vraj tam je vsetko ok. akurat beriem na pecen vyzivovy doplnok liv 52 od hymalayan. mas s tym skusenost? ale inak lekar mi nenasadil ziadne lieky aj napriek tomu ze hodnoty su o dost vyssie ako je norma. citim bolest najma pri chodzi prejdem iba kusok a uz som dost vycerpany.

RNG

Pecen je filter. Ked je hocikde v tele infekcia, pecen sa zamori.odmoruje sa sama vylucovanim enzymov, ktore rozne materialy posekaju na mensie aby som sa jednoducho vyjadril. Tie sa bud pouziju, alebo vylucia cez zlc.
Zvysena funkcia pecene sa prejavi aj v krvi, kde sa pecenove enzymi dostanu
Obvykle teda su enzymy zvysene pre nejake ine patogenne procesy v tele, ale niekedy je samotna pecen napadnuta(virusy, hepatitida, parazity, zamorenie tazkymi kovami pesticidami a inymi jedovatymi latkami), vtedy je clovek chory a samozrejme ma horucku
Na poskodenu pecen je regeneracny dr.Bergsonov protokol, iste som ho uz spomenul.
Sylimarin 900 mg
alfa lipoicka kyselina 600 mg
selen 400-600 mcg
V kazdom pripade chod za lekarom