::: "kvapôčky lásky" :::

ZyxerkA

mne osobne sa to tiez nejak nepaci, ale je to uplne normalne.. niekto to ma, niekto nie.. a otehotniet sa z toho samozrejme da, kedze obsahuju spermie

ZyxerkA

mne osobne sa to tiez nejak nepaci, ale je to uplne normalne.. niekto to ma, niekto nie.. a otehotniet sa z toho samozrejme da, kedze obsahuju spermie

ZyxerkA

mne osobne sa to tiez nejak nepaci, ale je to uplne normalne.. niekto to ma, niekto nie.. a otehotniet sa z toho samozrejme da, kedze obsahuju spermie

apolon

sway, je to pravda, ze sa z nich da otehotniet? Aby som to uviedol na pravu mieru, tak ja som mal na mysli take priezracne kvapocky, ktore vytekaju, ked som strasne vzruseny. Zda sa mi, ze z toho sa otehotniet snad neda. Ale rad sa poucim, ak sa mylim. Mimochodom, pri nechranenom styku (bez kondomu) moze dojst k vylucovaniu spermii este pred dosiahnutim orgazmu, takze otehotniet sa da lahko.

lavazza

ahojte... no aj moj chalan ich ma... a mne sa to paci... dokonca ma to vzrusuje.... takze hlavu hore... co si mozno vy myslite, ze sa babam nepaci... nemusi byt pravda :)

sway

nemam rada tie kvapôčky lasky. lebo su velmi nebezpecne pri otehotneni.s priatelom pouz.kondomy,ale bez nich je to lepsie a ked sa len tak mazname, tak mame strach z tych kvapôčiek lasky.

apolon

Aj zo mna vytekaju, ked som nadrzany a vzruseny. Toto asi nezmenis. Ale otazka znie, preco by si to chcel menit? Len preto, ze Ti to je momentalne neprijemne? Neboj, zvyknes si a nebude Ti to uz vadit.