PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ

Príspevok v téme: PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ
lilly

Neuveríte, ale mám 27 rokov a mala som kopu frajerov, no so žiadnom som sa nevyspala, lebo som chcela až s tým, ktorý bude potencionálne otec mojich detí. S tým chodím dva a pol roka a včera došlo konečne k prvému styku. LENŽE... Bolo to hrozné, strašne to bolelo, skoro nič sa neudialo, ja som skoro jačala od bolesti a mysleli sme si, že nič, ale potom som išla na záchod a kopu krvi, takže k tomu zrejme došlo. A bolo to fakt hrozné a fakt to bolelo. A teraz sa bojím mať ďalší sex, že to bude rovnako hrozné a že to zase nepôjde. Zažili ste to? Poraďte prosím

Odpoved22

Na to nepomoze nic , treba len vydrzat. Mozem potvrdit, je to neskutocna bolest ako keby ta rezali zaziva. Ale prejde to, len treba vydrzat

Odpoved22

Na to nepomoze nic , treba len vydrzat. Mozem potvrdit, je to neskutocna bolest ako keby ta rezali zaziva. Ale prejde to, len treba vydrzat

lilly

Takže-druhýkrát to bolo úplne rovnako zlé, hrozne to bolelo a tak sa nič neudialo. Podotýkam, že sme boli sami na chate, takže žiadne stres. Ale tiež musím podotknúť, že ja som bola unavená a vôôôbec sa mi nechcelo. Každopádne ma to dosť odrádza...

magisterka

prvy sex je uplne suuper ! mna nic nebolelo, moj priatel bol velmi opatrny. bolo to nadherne :P netreba sa nicoho bat :P

tiny

čo sa bojíš daj si pivko a porozmýšľaj či to naozaj chceš lebo je to ako droga a drogy sú zakázané.........ale nie smejem sa

neeeeeee

akurat odomna odisiel moj chalan....dnes som mu vyfajcila.... som s toho roztrasena... vcera vonku ma vyprstoval a chce zajst aj dalej.... co mam robit?:):)

ixix

PROSIM VAS POMOZTE MI... MAM 14 ZA POL ROKA 15 A VCERA SOM MALA PRVY SEX... NAJPRV MA PRSTOVAL... A POTOM K TOMU DOSLO ANI NEVIEM AKO.... HROZNE TO BOLELO

yo3hi

prvy sex pre dievca je velmi bolestivi mal to najprv trosku urobit prstami az potom do teba vniknut dievca pokial ja viem tak sa musi trosku roztiahnut nemoze do nej partner hned vletiet moze ju dost natrhnut..a to bolo asi v tvojom pripade ked hovoris ze si tam mala strasne vela krvy..treba na to ist postupne dobry sex si tak skoro neuzijes.. pokial to nebudete robit castejsie , teraz ta to bude poliet mozno este 5 krat a potom to pojde dobre..