Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ

Príspevok v téme: PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ
lilly

Neuveríte, ale mám 27 rokov a mala som kopu frajerov, no so žiadnom som sa nevyspala, lebo som chcela až s tým, ktorý bude potencionálne otec mojich detí. S tým chodím dva a pol roka a včera došlo konečne k prvému styku. LENŽE... Bolo to hrozné, strašne to bolelo, skoro nič sa neudialo, ja som skoro jačala od bolesti a mysleli sme si, že nič, ale potom som išla na záchod a kopu krvi, takže k tomu zrejme došlo. A bolo to fakt hrozné a fakt to bolelo. A teraz sa bojím mať ďalší sex, že to bude rovnako hrozné a že to zase nepôjde. Zažili ste to? Poraďte prosím

mirustek

holka ty si klasicka ja som o to prisla v 20 a tiez som sa nemala kam ponahlat,, ty si lepsia :) a aj man to bolelo a tak isto krvi riadne,, neboj nic,, mozno este pri dalsich 2-3 sexoch bude trochu krv ako u man ale potom uz ok :)

katusik9999

No môj prvý sex bol pekný mňa nebolelo nič. Hovorí sa že ťa to nebude bolieť ak ťa tvoj partner poriadne vzruší. Vtedy by to nemalo bolieť.U každého je to inak.Ale ja sa nesťažujem...:)Sexu sa báť netreba...

lilly

Môj chlap sa tiež veľmi snaží, ja na neho nemôžem povedať krivé slovo, dosť dobre to so mnou zvláda vo všetkých záležitostiach... :)
Dobrá manželka, matka a herečka v posteli - no tak to je ideálna kombinácia, však áno? Kto by to nechcel?

Daniela191

Ahoj Lilly, ja mam 30 a prvý krát som sa milovala keď som mala 19, čo bolo už vtedy tiež "neskoro", a nelutujem. Takisto ma to bolelo, mala som komplexy zo seba či niečo nepokazím alebo ako vyzerám. Ale môžem ti zodpovedne povedať, že sme niekedy šibnuté, lebo keď pre toho muža niečo znamenáš tak sa aj potrhá aby si ten orgazmus mala a aby sa ti sex zapáčil. Hovorím to po osobnej skúsenosti s jedným partnerom, lebo som sa takisto nedokázala nikdy uvoľniť a nebolo to 100%. Ten ma naučil, milovať svoje telo také aké je aj s celulitídou, dodal mi sebavedomie, sex s ním bol úžasný a na dennom poriadku. Takže baby nebojte sa odviazať a nehanbite sa, nesnívajte len ale to aj praktizujte, muži vás budú žrať!!! Raz mi jeden partner povedal, že chce mať ženu, ktorá mu bude dobrou maželkou, dobrou matkou pre jeho deti a zároveň jeho "herečkou" v posteli. A aký je váš názor?

lilly

Joj dievčatá, čo ste dnes napísali, všetkým vám ďakujem. Hlavne ty si ma Lenka veľmi povzbudila a potešila, som rada, že niekto zažil to isté... Ešte raz ďakujem, budem vás ďalej informovať :)))) Ja veru neľutujem, že som čakala na tohto chlapa, ani najmenej

diana

Lilly..prvy sex pride az vtedy ak su dvaja partneri na to naozaj pripraveni..to znamema,ze ak to prislo az teraz asi to skor nebolo ,,potrebne"..z biologickeho hladiska je ta krv uplne normalna..nic sa neboj,u niekoho je to tak ako u teba,u niekho inak..vela stastia

lenka...

Pre lilly: Skutocne sa nicoho neboj. Po strate panenstva som krvacala tyzden, akonahle som sa utrela na WC alebo nedajboze strcila dnu prst, vyvalila sa krv. Takisto aj pri druhom milovani....Gynekolog ma ubezpecil, ze je to absolutne normalne...Bolest prejde, neboj, a zacne to byt krasne:-) Vela stastia do dalsich dni a este nieco: Obdivujem ta, ze si to vydrzala tak dlho, mne sa to nepodarilo, no absolutne nic nelutujem:-)))

elablue

Ach LEA si ty normalna?Preco tu strasis tie baby?Neviem o tom ze by bol idealny vek na dieta vo veku 21 rokov, pokial viem tak prve dieta ma mat zena do 30.Ale to nema nic spolocne s tymi hlupostami ktore tu vypisujes.Jednu temu ti uz zrusili tak sa zase ides robit zaujimavou.

zlatica

Preboha Lea, to čo si napísala za nezmysel, kolko máš rokov?Dúfam že ešte si neprešla ani pubertou, jedine to ťa ospravedlnuje.Tvoje múdre rady si nechaj radšej pre seba a neplaš tu normálne baby.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ - Fórum - ZDRAVIE.sk