PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ

Príspevok v téme: PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ
lilly

Neuveríte, ale mám 27 rokov a mala som kopu frajerov, no so žiadnom som sa nevyspala, lebo som chcela až s tým, ktorý bude potencionálne otec mojich detí. S tým chodím dva a pol roka a včera došlo konečne k prvému styku. LENŽE... Bolo to hrozné, strašne to bolelo, skoro nič sa neudialo, ja som skoro jačala od bolesti a mysleli sme si, že nič, ale potom som išla na záchod a kopu krvi, takže k tomu zrejme došlo. A bolo to fakt hrozné a fakt to bolelo. A teraz sa bojím mať ďalší sex, že to bude rovnako hrozné a že to zase nepôjde. Zažili ste to? Poraďte prosím

cmuk

A to je ta chyba, ze snazim sa, ja som robila to iste. ale bola to hrozna bolest, proste som nechapala, ze ako moze niekto povedat ze je to pekne, ked ma to tak strasne boli akoby ma islo roztrhnut, ale potom sa raz stalo, ze som bola uvolnena( trosku aj pod vplyvom alkoholu) a zrazu som sa nicom nezapodievala, len som sa tym nechala unasat a islo to v poho a zo zaciatku trosku bolelo, ale potom uz vobec nie. Dokonca som potom dosiahla aj orgazmus, inak ked som bola u gynekologa tak mi na sone povedal, ze mam obratenu maternicu a na nete som vycitala, ze aj vzedy moze byt bolestivy sex.

lilly

Aha, ďakujem. Inak aj teraz ešte keď idem na vecko, tak si utieram krv. Normálne? S tým uvoľnením... ja sa snažím, ale sa to nedá

cmuk

Jaj prepac, ja som zlepochopila otazku:)) Nuz ano, ked si mala krv, tak uz urcite nie si panna, ja som len chcela povedat, ze aj baby niektore vobec nemaju krv aj ked nepridu o panenstvo,je tiez pravda, ze najdolezitejsie je uvolnit sa, pretoze este aj teraz po 2 rokoch ked som krcovita a neuvolnena, tak ma to boli.

sway

ahoj, ja som pri prvom pohl.styku tiez mala velke bolesti, ale neboj ostatne milovania budu uz prijemne. na zaciatku musis byt dost vlhka a uplne uvolnena tam dole a nemysliet na strach a bolest. fakt uz to nebude boliet. cim dalej, tym si to budes viac uzivat. ver mi. hlavna je neha a uvolnenie.

lilly

Ďakujem, bodaj by to tak bolo. Teda podla môjho vcerajsieho zážitku sa nie je moc na čo tešiť... Len dúfam, že to fakt prejde

pretty woman

To čo viem nemám z vlastnej skúsenosti, ale veľasa pýtam kamarátiek, kolegýň, čítam a tak. Všetci hovoria to isté. prvý krát to nie je vobec príjemné, stráášne to bolí, niekto krváca. Niekto viac a niekto menej. Faktom je, že je to akt z lásky!! Každé dalšie milostné objatie bolí menej. A po 5 - 7 razoch bolesť odíde a prichádza rozkoš bez bolesti. Ja osobne sa veľmi teším na manželstvo a svadobnú noc, chcem s milostným objatím počkať až do svadby a na bolesť z lásky sa veľmi teším. :-)))Maj sa krásna lilly. A ozaj Túžim dať dievčetku meno LINDA, budeme ju volať Lily,pa