drevo

Príspevok v téme: drevo
kralovna_12

Zdravím Vás,
potrebovala by som malú radu. hľadám totižto drevený nabytok, nechcem kupovať nabytok z tých velkoobchod, a som ochotna si za to aj priplatiť, hľadám fakt kvalitný drevený nábytok pravdaze aj dizajn musi zodpovedať. snaď mi pomôžete, bola by som Vám veľmi vďačná

anitaa

Ešte pridám že obchod detského baby nábytku nám poslal mail od poľského dodávateľa. preto je lepšie ozaj uprednostniť slovenských výrobcov nábytku a podporiť naše obchody a slov.ekonomiku.

anitaa

Reagujem ešte na tú našu reklamáciu detskej postele. Už si musím dávať pozor či e-shop, v ktorom nakupujem je český alebo slovenský. Pod označením www.sk a nie cz. si človek môže myslieť že sa jedná o slovenský obchod. Píšem to preto, lebo vzhľadom k tomu, že sídlo spoločnosti nie je v slovenskej republike, predávajúci je podnikateľský subjekt so sídlom v Českej republike, SOI nie je kompetentná vo veci konať. Takže ak sa budete sťažovať alebo reklamovať v našej SOI neuspejete. Odporučili nám dať sťažnosť na ESC -Európske spotrebiteľské centrum.

joopla

Odporúčam pozrieť drevona.sk, máme od nich už viac vecí a sú veľmi kvalitné. Majú dobré ceny a aj výber a doručenie až domov nad 300e v cene

Anitaa

Prosim nema niekto skusenost, pred 10-timi mesiacmi sme kupili detsku postel oznacenu predajcom ako exkluzivnu z borovicového dreva. Po dreve postielky sa zacali tvorit tmave az hnedocervene flaky, no vyzera to hrozne. Predajca oznamil ze reklamacia bola vraj vyrobcom zamietnuta, ze borovica tak pracuje, lenze mame nabytok z borovice a starnutim prirodzene cervenie, ale toto su flaky s velkym kontrastom oproti povodnej farbe a to ju nemame ani rok. Treba si ozaj davat pozor aj na predajcu.

anitaa

Prosim nema niekto skusenost, pred 10-timi mesiacmi sme kupili detsku postel oznacenu predajcom ako exkluzivnu z borovicového dreva. Po dreve postielky sa zacali tvorit tmave az hnedocervene flaky, no vyzera to hrozne. Predajca oznamil ze reklamacia bola vraj vyrobcom zamietnuta, ze borovica tak pracuje, lenze mame nabytok z borovice a starnutim prirodzene cervenie, ale toto su flaky s velkym kontrastom oproti povodnej farbe a to ju nemame ani rok. Treba si ozaj davat pozor aj na predajcu.

0vecka

silno poyhcbujem ze sa splasi postel za 700 EUR u stolara... to tak max nejake prefabrikaty sklepane dokopy ale urcite nie ked to ma byt namieru s nejakymi netuctovymi prvkami