BOJIM sa rakoviny

Príspevok v téme: BOJIM sa rakoviny
atlanka

velmi sa bojim rakoviny, pretoze je to nevyliecitelna-smrtelna choroba /preco este stale,aj dnes?/a v poslednej dobe sa stretavam s tym, ze ju ma az prilis vela ludi co poznam a to ma trapi.myslim si ze mam az chorobny strach a dost ma to zatazuje, stale sa sledujem.velmi ma to zatazuje, neviem sa toho zbavit,myslim ze to nie je normalne, ale neviem si pomoct,stale myslim na najhorsie a na to, preco je to este stale nevyliecitelne v 21.storoci?da sa nejak zabranit tomu strachu? myslim ze nie, tak ako sa ho zbavit? pomohlo by, keby bola rakovina vyliecitelna, co asi dost dlho nebude...
citalasom aj o B17,ale to moj problem neriesi, ked to nie je overene a stopercentne. mam z toho depresie. poradi mi niekto?
aj RND ma dobre prispevky, ale to by potom boli vsetci zdravi, co nie su...tak neviem
vdaka za rady a pomoc

kosa

atlanka,
ak si skutocne len osoba bezna, tak ti mozeme z plnov zodpovednostov povedat ze rakovina je technicky BANALNE ochorenie.
chod na temu PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B17/B15,
docitac sa tam nazory od SAVLA DO PAVELA.

shakt

Kym nemas dovod sa bat,tak sa neboj!!! Chces si to privolat?? si zdrava,mlada a urcite krasna,preco si kazis zivot takymito pesimistickymi myslienkami? Zivot je velmi kratky,treba ho zit,kym nam je dopriate.A nie je pravda ze rakovina sa neda vyliecit,poznam mnoho ludi,co sa z toho dostali,pozitivnym myslenim,akupunkturou,stravou...Hovori sa ze rakovina vznika z velkeho trapenia..a myslim,ze na tom cosi je- pretoze to trapenie nas zerie zvnutra- tak isto ako rakovina.pozitivne myslenie je dolezite pri kazdej chorobe..Kym ti 100% nepovedia ze mas zhubny nador-rakovinu,stale existuje nadej.