**priatelova mamka**

Príspevok v téme: **priatelova mamka**
veronika16

priatelova mamka je velmi zlata a dobrosrdecna osoba, nemozem na nu nic zleho povedat, jedno mi vsak dost prekaza. priatel ma 23 rokov a mamka mu do teraz stale upratuje izbu, chysta oblecenie vecer postel a podobne...dokonca pripravuje aj darceky pre mna k narodeninam, alebo inym sviatkom..to mi prekaza asi najviac. dokonca upravuje aj darceky odo mna pre priatela ..ktore sa im momentalne nehodia do bytu tak ich sprace do postele....viem ze priatel nieje taky zeby sa o seba nevedel postarat sam. z tychto veci mam trosku obavy....

myshryz

no, nechcem ta strasit, ale ako vies, ze priatel sa o seba vie postarat? vezmi to takto: ak vyrastal v prostredi, kde za neho robila vsetko mamka, nemal sa kde a nemal sa preco naucit postarat sa o seba sam. z toho vyplyva, ze ked odide od mamky, tak jej pracu prevezme jeho manzelka, co pre teby znamena asi tolko, ze sa o neho budes strarat tak isto ako ona. A moze sa ti lahko stat, ze ak to nezvladnes tak dobre ako ona, tak bude velmi nespokojny...a moze byt aj neprijemny.....no, moj nazor je taky, ze ja by som si nevedela vazit takeho chlapa, ved musi byt aj nesikovny a lenivy.....