ako na rovne vlasy?

ZyxerkA

Lenush, skus si kupit objemove zipsove natacky s vacsim priemerom, alebo papiloty. pred natacanim si daj na mokre vlasy torsku tuzidla alebo gelu, a ked si das natacky dole, zafixuj to lakom, potom Ti to vydrzi dlhsie =;)

Lenush

agina
problem je vsak v tom, ze ja by som chcela take vacsie vlny, vies.. nie drobunke, ktore by som mala z vrkoca. ale aj tak dakujem za radu

agina

Skus si ich vecer trochu navlhcit, pozapletaj copy a rano rozplet, ale neces.Aspon na chvilu budes mat pekne vlnky.

Summer_

Lenush to aj ja by som obcas prijala ale trapit sa hodinu natacanim niecoho co hned padne nema vyznam :(
Ale ak objavis daku novinku co aj zabere daj vedet :D

Lenush

summer
no tak to mas pravdu :) aj mne sa moje rychlo vyrovnaju.. ale musi nieco fungovat na tie nase rovne vlasy, no nie? ja som aj rada ze mam rovne, ale obcas by som si priala mat take vacsie vlny.. paci sa mi to :)

Summer_

Lenush ja mam tiez rovne vlasy a vsetci si myslia ze si ich zehlim... chcela by som vlny ale akokolvek si ich spravim za 10min mam vlasy zas ako vyzehlene...
A tak som sa s tym zmierila ved vela bab si vlasy vyrovnava a ja nemusim :) aspon si ich neznicim :)

veny5

Juuj, ja ich mam take rovne, ze uz rovnejsie ani byt nemozu :) (baby si myslia, ze si ich zehlim) No hroza! Velmi by som chcela vlnky!! :) skoro kazda chce to, co nema :). Ale to je asi prirodzena ludska vlastnost.