strojček na zuby..menší problém...

zuzka89

Pre starsich, ktori sa tym nechcu velmi chvalit je jednoznacnym riesenim porcelanovy strojcek, ktory je drahsi, ale je to lepsie ako mat krive zuby a je ho vidiet len velmi zblizka :P.
Dalej co sa tyka toho trhania, mne pred nasadenim strojceka trhali dva zdrave zuby a vdaka injekcii som necitila bolest pri trhani a nebolelo ma nic ani v dalsie dni :) A ak by ich nevytrhli tak by sa zuby nemali kam posuvat, teraz ich mam konecne usporiadane, totiz aj ja som mala "drakulovsky" usmev, teda vystupujuce ocne zuby a celkovy neporiadok v nich :D Inak strojcek pri bozkavani vobec nevadi :)
A aj ked mam len 18, tiez som cakala blbe pripomienky, (mam kovovy strojcek) ale ziadne neboli. Skor naopak.. :)

ivka2

ako neje to kamos, ale moj priatel, no amne tie jeho krive zubky neprekazaju..hehe...a ma ich fakt dost krive:) ale mne to nevadi..lebo aj ja nemam najrovnejsie..len problem je v tom ze ja si neviem predstavit ked bude mat ten fixny strojcek..uvazvali sme aj o svadbe, a neviem si predstavit ze na svadobnej fotke bude mat usmev s fixnym strojcekom:) ako nikdy mu nikto nepovedal ani sa mu neposmieval ze makrive zuby iba jemu to vadi..ja ho od toho odhovaram, lebo tu nejde len o strojcek, jemu chcu aj paru zuby vytrhnut aby sa ostatne mali kam ,,rozmiestnit,, proste momentalne ma zuby ako drakula:) a viem aka je to bolest ked rezu a trhaju zdravy zub, jemu by museli asi 3 zdrave zuby vytrhnut...proste bola by to zdlhava zalezitost a taktiez nie najlacnejsia, ale povedala som mu nech sa sam rozhodne,lebo je to jeho vec, ale bude zvlastne bozkavat sa s niekym kto ma strojcek..budem mat pocit ze sa bozkavam s nejakym pubertiakom:))hehe..ale nie srandujem..len som chcela vediet ci ma niekto s tym skusenosti...

panika

fixny zabera aj v neskorsom veku..nie je to dovod na posmesky, ale je to priklad toho, ze sa clovek o seba stara..pred par rokmi ked zacinal kontrafakt, aj Rytmus mal strojcek :)

RSFredinka

ahoj ivka2 mám pomaly 20rokov a teraz si idem dať urobiť fixný strojček pretože ked som bola malá ten nočný mi nepomohol. Ak si chce dať kamarát ten strojček nech si ho dá je to normálna vec

smejko

nepoznam nikoho takeho ale pomoct by mal,ved si zober ze to nosia 18 rocny a maju tie iste zuby len su o par rokov mladsi.Detom sa predsa strojcek nevyplaca,kym maju mliecne zubky nema to zmysel.Nech do toho ide ved ked ma 26 tak pozna ludi zhruba v tom veku,to by uz mali mat rozum a nemali by mat priblble poznamky.Rok pretrpi a potom bude cerit zubky jeda radost:)