Vynechávanie srdca

Príspevok v téme: Vynechávanie srdca
beyhan

ahoj, už asi 3 týždne mám pocit, že mi moje srdce vynecháva. Robí mi to celý deň, normalne mi tlčie a potom zrazu akoby zastlalo a zase sa ale rýchlo rozbehne asi tak na 4 sekundy, pričom na mňa príde slabosť a zahmlieva sa mi pred očami. Niekedy mi opuchne ľavá ruka, bolí ma aj týždeň a zase mi to prejde. Neviem čo mám robiť, cítim sa slabá a zle. Bola som aj u lekára, no ten ma odmietol poslať na ECHO, lebo, že pred 3rokmi som ho mala v poriadku, som vyšportovaná a mladá, to bol jeho argument. Ale ja mám 31 rokov, dokedy budem ešte mladá a nebude sa somnou nič robiť? Ja to fakt nechápem. Niekedy mi to cez deň prestane aj na 2 hodiny, ale potom mi to zase začne. Ja ozaj neviem čo to môže byť, ale fakt mi je špatne.Pomôžte...Ďakujem.

Gregory House

Draci zub, prepac, pomylil som si temu, ten pripevok ze vsetko je FEjK si dal do temy Mononukleoza :)
No plati co som povedal

Gregory House

Sak ju posielam na vysetreie, ja sa len cudujem za ten Tvoj prispevok o tom ze vsetko je Fejk.
A diagnozu som stanovil ako jednu z moznosti. Vola sa to "biela tabula".
BTW som medik (t.j. student mediciny)

Gregory House

Inak, keby TI vypadlo na 4 sekundy srdce..neviem neviem, uz by sa nerozbehlo :) Ale mozog spanikari pri arytmii potom sa to tak zda. Hlavne sa riad mojim predchadzajucim prispevkom

Gregory House

Moze to byt "obcasna" arytma, je to riadna potvorka, daj si spravit zatazove EKG, nie je s tym sranda, nedaj sa odbit... keby daco, daj mi toho lekara k telefonu :)

ceky

beyhan:
tento problém mám aj ja... v mojej diskusii nájdeš mnoho dobrých rád... možno sa vo mne uvidíš viac než si myslíš:
zdravie.sk
skús tento dokument: mustwatch.hztz.cz
ja na to prechádzam a verím že sa to zmení.

Rolandos

mne to robi po tachsiej fyzickej namahe tiez tak presne len mne pride taky divny pocit a zosvetli sa mi videnie a spotim sa jak .... nastastie ale vzdy nabehne u doktora som s tim nebol

jaja

porozmýšlajte aj či to nie je tým, že beriete antikonccepciu, ja som z nej mala búšenie srdca...?? je to len typ!

jaja

AHOJTE..mam tiež problémi zo srdcom asi už od 18rokov,teraz mam 31 prešla som všetkymi možnymi vyšetreniami EKG,HOLTER ktory som mala už 5krát,LIEKY,bola som v Bratislave na tu katetrizaciu...v lete pred tromi rokmi som mala zachranku ktorá prišla v čas inač by som tu už nebola srdce mi tak velmi utekalo a tlak som mala250 na nejakych 100 všetci sa čudovali že som to vobec prežila za to asi dakujem panu bohu..mám 4ročne dievčatko problémi su stale rovnake ba povedala by som že horšie Beriem rytmonorm ale nieje mi po nom lepšie,podla mojho kardiologa mam viac arčytmii a vraj to sa neda liečit niekedy to mam par sekund a prejde to,ale niekedy sa mi az zahmlie pred očami a potom mi začne bušenie ale to som sa už naučila ovladat.Najhoršie je že to nmam vždy rovnake niekedy mi vynaha uder,niekedy sa zrazu rozbehne inokedy zase citim ako elektrinu na hrudi neda sa to všetko opisat bojim sa o seba a už neviem na koho sa mam obratit v Bratis.na tej katetriz. som bola dva krat a podla nich som uplne v poriadku,teraz to mavam kazdy den aj tri krát je to hrozny pocit a ešte horšie na tom je že mi nikto nevie povedat čo to je....bola som aj u psych. ta mi dala tiež lieky ale nepomahalo prosim poradte mi o čo ide a kde sa mam ešte obratit neda sa stym žit neviem kde a kedy mi zostane zle..dakujem Jana...