Vynechávanie srdca

Príspevok v téme: Vynechávanie srdca
beyhan

ahoj, už asi 3 týždne mám pocit, že mi moje srdce vynecháva. Robí mi to celý deň, normalne mi tlčie a potom zrazu akoby zastlalo a zase sa ale rýchlo rozbehne asi tak na 4 sekundy, pričom na mňa príde slabosť a zahmlieva sa mi pred očami. Niekedy mi opuchne ľavá ruka, bolí ma aj týždeň a zase mi to prejde. Neviem čo mám robiť, cítim sa slabá a zle. Bola som aj u lekára, no ten ma odmietol poslať na ECHO, lebo, že pred 3rokmi som ho mala v poriadku, som vyšportovaná a mladá, to bol jeho argument. Ale ja mám 31 rokov, dokedy budem ešte mladá a nebude sa somnou nič robiť? Ja to fakt nechápem. Niekedy mi to cez deň prestane aj na 2 hodiny, ale potom mi to zase začne. Ja ozaj neviem čo to môže byť, ale fakt mi je špatne.Pomôžte...Ďakujem.

RNG

Inac sleep apnea-zastavenie dychania na chvilu v noci-je vraj uzko spojena s arytmiou.
Na arytmiu=nepravidelne buchanie srdca je treba skusit najprv mineraly vseobecne, alebo aspon magnezium, a tiez B vitaminy.
Pri strese je vyssia spotreba, preto je obcas dobre brat zmes stress-B
Na arytmiu najlepsie sa osvecil vitamin B-4, zialbohu nie je komercne vyrabany(jediny silnejsi zdroj su pivovarske kvasnice a vcelia materska kasicka, niekolko gramov z kazdeho)

Alternativa

Janka,
urcite by som tuto mozno len zdanlivu arytmiu nepodcenovala. Vysetrenie srdca vcera mohlo byt OK a dnes moze srdiecko zlyhat. To Ta nechcem strasit, len upozornit, ze musis mat istotu, ze je to napr. na psychickej baze. Cize urcite Ti odporucam ist k internistovi, alebo k lekarovi 1.kontaktu /obvodny, dorastovy lekar/.

janka

Ahoj, mam 18 rokov a v posledných dnoch mam pocit že mi vynecha tep. srdce mi normalne bije potom ako by mi vynechalo jeden sťah a znova mi normalne bije, ale nepride mi zle. pred mesiacom som bola na ECHo aj na EKG ale povedali mi, ze som zdrava, ale vtedy mi tep nevynechaval. prosim poradte mi.....dakujem