cviky na ruky

TrainingBoy

och, zase sami odbornici .. uz to tu bolo spominane, schudnut sa da len komplet, ze je to najzdravsie? to je jedina moznost .. no daju sa ruky aj spevnit, bez chudnutia
ten cvik su tricepsove kliky, skoro to iste ako kliky na bradlach, len za pouziti lavicky s opretymi nohami o podlahu. ale nechapem preco to riesite tak kratkozrako. to akoze az mate nejaky problem tak si poviete ze s tym nieco spravite? to ze vas teraz neboli chrbat, neznamena ze nebude, vela ludi ma zle drzanie tela, ochabnute svaly chrbta a skratene svaly hrude. Takze ja by som odporucil cvicit viacklbove cviky, nie len triceps, ale napriklad kliky (hrud+triceps), ramena atd.. jednokilove cinky su pre padavky, s tym nic nedocielite, 20 opakovani je zbytocne vela.

Ing. Ja

Nie som odborník, ale na schudnutie z rúk je podla mňa najlepšie Tae-bo, to je niečo medzi aerobicom a boxovaním.. také dynamické boxovanie..skvelá záťaž na to, čo sa tam na rukách prebytočne natriasa :)

Molina

Na...,,plachty´´ je najlepsie kardio...!!!
cvicenie, pri ktorom sa zapotis...lebo chudnes z celeho tela naraz...co je nazdravsie:o)

Ale najlepsi cvik na tricepsy je:
-sedis na stlicke, posunies sa dopredu aby si mala zadok vo vzduchu a robis opacne kliky...cim nizsie sa dostanes, tym lepsie:)) ale pozor, lakte musia byt rovnobezne!!

-druhy cvik su klasicke kliky, ale lakte su tiez pri tele...inak vela stastia...:))))

ani 483

dobry den ja by som sa chcela spiat
mam silnejsiu postavu ale ten tuk ide len hore stale len na ruky a chrbat .. prosim vas kto mi vie poradit ako mam svicit alebo aku dietu mam robit aby mi z chrbata a z ruk zislo dole velmi pekne prooosim o radu dakujem aj dobredu

kamoska1

mne sa osvedčilo chodiť do sauny a brať tabletky Q10, to spôsobí lepšiu pružnosť pokožky a tým sa lepšie stiahla....a nedvíhaj ťažké činky, rob cviky s menšími váhamai a viac opakovaní....najlepšie tri série po 20 opakovaní...