Gangliom

RNG

Jodova tinktura(2 % jodu, 2.5 % KJ=jodid draselnu v alkohole, natierali nam tym rozodrate kolena)vie prestupit postupne cez kozu, takze je transdermalnym(cez kozu) zdrojom jodu.
Ak potrebujes literaturu od lekarov, co sa vyskumom tohoto zaoberali dlhe roky, daj mi svoj E mail a pripojim ti tam zopar clankov. Tam je napisane jasne, ze odporucane hodnoty prijmu jodu podla tabuliek(z roku 1948) su nedostatocne pre optimalnu funkciu organizmu.Jod sa podiela aj na hormonalnej aj na enzymatickej(cistiacej)cinnosti v tele, enzymi cistia, cysty su skladistia nepotrebnych latok(smetisko), takze spojenie jodu a odstranovania cyst je logicke a mnohonasobne dokazane viacerymi lekarskymi timami.

tajana

RNG, zaujala ma informácia v Tvojom príspevku, vraj na cysty je dobrý jód, ja mám myómy na maternici a cystu na pravom vaječníku, mohol by si my poradiť ako s tým jódom, predom ďakujem

RNG

Ta vietnamska mast je pravdepodobne Tiger balm. Protizapalova, prechadza cez kozu.Chladi. Povod je vlastne cinsky.
Jodova tinktura je zdroj jodu-ako doplnok, transdermalne.
Kedze som nemal dost jodu v potravinach, sam ju pouzivam, tyzdenne par kvapiek pod pazuchu.
Zenam je to lepsie na spodu brucha, tam je to blizko vajecnikov, kde spotreba jodu na hormony a rozne enzymy je najvacsia.
Ak jodovy flak zmizne rychlejsie, nez za den, znamena ze telo to potrebuje

agina

Odvtedy ubehlo uz 7 rokov. Mast sa vola naozaj vietnamska.Normalne prid do lekarne a pytaj si vietnamsku mast.Maju aj vacsie balenie aj mensie, ani to tolko nestoji.Nohu nemusis znehybnit, staci to len riadne obviazat.Namaz si to vzdy, ked pojdes spat, vtedy nohu neobvazuj a rano uz nenatieraj, len ak sa ti bude dat, obviaz....teraz to bude asi tazke v tom horku...

shakt

Kolko je od vtedy?? neobjavil sa ti nikde inde? nevies prosim ta nahodou ako sa ta mast vola?? dik agina!no nohu si asi tazko znehybnim :(