brusaky

ikuska

tu nejde o to aby ste to robili rychlo cim pomalsie tym lepsie a vzdy by ste mali vediet ktory cvik-typ brusakov je naco aby ste sa pomohli nan susutredit.a dolezite je dychanie do zataze vydych a stiahnut,uvolnenie nadych...

mirozv

Ahojte. Chcem sa opýtať ako mám a koľko mám cvičiť brušáky, aby som urobil aspoň 4O za minútu. Bol som operovaný na chrbticu a pri 28 začínam mať ťažkosti. Kto mi vie pordiť ?

lieenocka

MilaZuzanaaa
necuduj sa ze mas po cviceni objem brusnych svalstvou vacsie.po cviceni sa ti svaly napnu a preto meriasviacej len si zober priklad s kulturistou kolkomeraju ked su v poho a ked cvicia a svalstvo sa napne.Ja cvicim mesiac kazdy den a mam pocit ze sa mi brucho zvacsilo ale to sa mi zvacsil objem svalou

Martin_242

Brucho netreba cvičiť každý deň, ideálne je každý druhý, aj brušné svaly si musia odpočinúť, ja robím každý druhý deň 200.

zuzanaaa

Ahojte viem ze sem by som to davat nemala ale nikto nereaguje:(chcem sa opytam co mam robit na ploche brucho?cvicim 7mesiacov brusaky fotim si brucho a stale nic...no a meriam si obvod pasa rano ho mam 66 ked sa najem nafukne sa mi bruchi mam 68cm neviete ci to je nejaky problem so zaludkom?no a aj ked cvicim brusaky tam obvod pasa mam 72cm stale sa mi zvecsi pokial nejem alebo necvicim..som zufala co robit a cvicit ?

Martin_242

Sestra má rýchly metabolizmus, od takých typov si príklad neber, často krát skonzumujú denne aj 3-násobok príjmu ľudí s pomalým metabolizmom.
Pre ploché brucho je riešenie zbaviť sa telesného tuku, samotné cviky Ti spevnia svalstvo, tuk neodstránia.

slnieckooo

AHOJTE..CHCEM SA OPYTAT CO MAM CVICIT NA PLOCHE BRUCHO?CVICIM UZ ASI TAKYCH 8MESIACOV BRUSAKY A SKLAPACKY A NEVIDIM TAM ZIADNU ZMENU..NEMAM HO PLOCHE..A SESTRA CVICILA 2MESIACE A POPITOM ZJE ZA DEN AJ VELA SLADKOSTI HOCICO A MA HO PLOCHE..JA TIEEZ CHCEM MAT PLOCHE:(CO MAM CVICIT?A MUSIM DELIT STRAVU?