Antikoncepcia MERCILON

janula555

Ahojte prosim odpiste mi zacala som brat tieto tabletky a chcem vediet za kolko dni sa dostavia vysledky myslim kedy budem mat lepsiu plet a nebudem mat bolesti pri menstruacii... dakujeeeem.... pa

pepa782

Mercilon som brala vyse 5 rokov. nadherna cista plet, upraveny pravidelny cyklus, ziadne pred- alebo po- menstruacne bolesti, az na fakt ze som trosku pribrala, Mercilon silne odporucam!!

savidlo

už dva dni ma po menštruacii bolia prsia a uživam akurat tri dni mercilon može sa stat,ze by som mohla mat prejavy ze mi rastu prsia,,alebo je to priskoro??dakujem..

cute

ja by som sa chcela spytat- brala som mercilon asi tri roky v kuse, nemala som s nim ziadny problem, ziadne bolestive menstruacie nic a potom som ich vysadila na tri mesiace kvoli operacii..pocas tych troch mesiacov som zabudla ako sa beru a zacala som ich brat az ked mi skoncil menzes a nie v prvy den cyklu ako sa pise, urobila som chybu..menzes mi zacal v piatok a ja som prvu tabletku zjedla az v stredu..co mozem ocakavat? nebudu komplikacie? dakujem velmi, poradte prosim

neva

S- píšeš:Po menstruacii som nebrala prve dve tabletky = to znamená, že si nezačala brať daľšie balenie po 7 dňovej prestávke? Už nemá zmysel začať brať tento mesiac tabletky.
www.antikoncepcia.com - poradna gynekologa

S.

Ahojte,
ja beriem Merilon uz vyse 10 rokov. Som s nim maximalne spokojna. Mam skoro na hodinu presny cyklus, bez bolesti a inych neprijemnych sprievodnych znakov. Akurat mam pred menzesom zvacsene prsia, co je vsak velmi prijemne :o).
Tiez by som sa rada nieco spytala. Chcela som vysadit tabletky, no celkom sa bojim otehotnenia, nemam na to este vhodne podmienky. Po menstruacii som nebrala prve dve tabletky a mala som pohlavny styk /preruseny../. Myslite, ze by som si mala zobrat liek po? Ak si vsak dobre pamatam na hodiny biologie, vajicko sa uvolnuje z vajecnika az cca tyzden po menzese. Nemylim sa? Takze by to malo byt v suchu? Prosim pomozte, som z toho zufala..