Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZA DEN ZJEM AJ 2 CITRONIKY<NEUSKODI MI TO ??????????????????

poliewoocka

Ó, prepac que, ze davam take "stupidne" otazky nehodne tvojho "intelektu". Toto je forum o zdravi alebo sa mylim? Nahodou viem, CO detska obrna obnasa, ake su symptomy.A, predstav si, ze viem aj to, ze sa proti nej ockuje. A ty vies, co je to vobec experimentalna liecba? Ja viem, ze v tom seriali to bola nakoniec otrava tazkym kovom thaliom...
A, mimochodom, povod sa nepise etiologia, ale etymologia...taky detail.

que

poliewoocka, aká je podľa teba patologická podstata detskej obrny? Kde je ten pôvod a etiológia ochorenia?? To by si si mohla vygúgliť, nie? Lebo ak už nastane poškodenie nervov, neviem, čo by to C-čko robilo, nech by sa akokoľvek snažilo. O účinku seriálov na zmienené nervy ani nehovorím. Ha, ha, ha. Ha.

poliewoocka

No ano, Dr. House:D Preto sa pytam...to nie je zakazane, vsak? Nie kazdy sa narodil mudry ako encyklopedia...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ZA DEN ZJEM AJ 2 CITRONIKY<NEUSKODI MI TO ?????????????????? - Fórum - ZDRAVIE.sk