Ako si predstavujete baby prvy sex??

zufala

Ahoj. Ja si myslim, ze prvy sex, nie je vzdy velmi taky, ako si ho predstavujeme. Najlepsie na prvom sexe je to, ked si ho dopredu nenaplanujeme, lebo potom to vobec nevyjde, ako by sme chceli. Najlepsia atmosfera, je vecera pri svieckach, pozeranie romantickeho filmu, alebo tancovanie na sladaky. Lebo vtedy je to najviac uvolnenejsie. Ale nie vzdy musi takyto vecer skoncit v posteli!!!Robte tak, ako to citite. Ak nechcete mat v ten vecer sex, tak proste povedzte partnerovi pravdu, ze tento vecer este nie ste pripraveny, ale zato mozte povedat ze ste ocareny z tohto vecera a staci len v objati zostat do rana a budete mat z toho o 100 krat lepsi pocit, nez keby ste mali mat nepohodlny sex. Ale zarucujem vam, ze raz k tomu sexu dojde, a potom to bude pre vas uplne prirodzene...

emucka

cawte všetci..mam len 15..a ja by som sa len cela s niečim poradit.. mam priatela a ešte sme nemali pohlany stik..prave sa nt o obaja chystame ale mam s toho take divny pocity..bojim sa že ostanem tehotna a to enchcem..prosim vas čo mi odporučujete?? určite ma viete pochopit.. ..vo rped dakujem..

otazka

ved hej, len ked ja by som uz strasne aj chcela, ved to je take smutne ze mi este nikto ani pusu nedal, ze nie som schopna mat s niekym vztah a sex. som divna

otazka

matulkoo, no ale zasa kurvy su tie co to robia pre peniaze a ja si chcem len uzit. vies co je to frustracia z nedostatku sexu? vies ake to je ked sa nemas len tak ku komu pritulit, je to starsne. keby som bola 100kg spata, tak v pohode a ved vyzeram k svetu :(((

otazka

ked som panna a strasne tuzim po sexe, je normalne chciet od jedneho sexi chalana len sex ked viem ze by nic vaic nechcel a mna v podstte pritahuje len to ze vyzera dobre a moze byt aj strasne dobry v posteli? viete ako len si uzit a ostat kamsomi. je to normalne, lebo ked ho vidim ja by som mu hned dala...

hap

ak je to pre nu po prve tak hlavne jemnost a neznost, no a potom si to urobne krasnym ako budete chciet...ja si predstavujem prvy sex s mojou najvacsiou laskou v romantickej chvilku..alebo niekde na dovolonke s niekym koho poznam par dni..samozrejme s ochranou:-D