Ako si predstavujete baby prvy sex??

sasulienka

moj prvy sex sa odohral necakane a doma... nikdy na to nezabudnem priatel bol mili nezny... bolo to nadherene aj ked vela krvi..=)no nikdy na to nezabudnem..potom som mu ece aj tricko musela oprat bo cele od krvi..haah bolo to zabavne a mile..cmuq.. nebojte sa nicoho..hlavne v pokoji a vsetko prebehne v poriadku a neskor zistite ze po prve je lne raz!!

klááára

milý strongman
vieš, hlavne musíte spolupracovať a byť uvoľnení,aj keď si to budete postupne skúšať, je lepšie pre priateľku, keď bude hore ,môže si tak lepšie ,,regulovať" bolesť...aspoň ja som to tak praktizovala a bolo to lepšie..ale moc príjemné to pre mňa po prvý krát nebolo, ako už mimitus napísala, bolesť, krv a strašne sa mi klepali kolená, ale nie od strachu :-)a nič nepokazíte, keď sa na seba budete usmievať, je to také pekné...potom napíš aké to bolo:-)))

Slaninnka

Ta to tema sa vola ako si predstavujete prvy sex a moj nazor je ze zakladom prveho sexu je nestavat si vzdusne zamky o romantike a podobne,proste si to nepredstavovat aby ste obaja neboli sklamany.

ajned

ako tu uz niekto spomenul, dolezita je atmosfera, nalada a hlavne mat klud, nikam sa neponahlat, vsetko pomaly a jemne. Hlavne netreba podla mna cakat, ze prvy krat to bude najkrajsie. Nemusi, moze sa stat vela neocakavanych veci, ale z toho si netreba az tolko robit, predsalen cvik je cvik:)...este ma napdlo, ak je to aj pre priatelku prvy krat a bolelo by ju..., podla mna pomoze ak jej uz pocas toho povies ako ju mas rad...(mozes jej to povedat aj ked to nie je jej poprve:)

jahodka 80

ja na moj prvy sex spominam velmi rada. Moj priatel bol velmi jemny a do nicoho sa neponahlal. I ked to netrvalo dlho bolo to nadherne. Este teraz si vybavujem jeho krasny usmev a nadherny pohlad. Dolezite je aby ste to obaja precitili. Nejde len o akt. :o)

luci

na zaciatok radsej menej ako viac ..hlavne nech je prijemna atmosfera a nalada.. a nech to neni neaka prehliadka 20 poloh z kamasutri(ako sa to stalo mne po 1krat a nebolo to prijemne) ....a aby ste boli cistucky :)

mishka

No mal by si mať uplne dohladučka vyholený penis. Natiahnuty prezervativ a potom možeš isť na vec. Pri mojom prvom sexe som povedala priateľovi že chcem byť hore ja, v prípade ze by to velmi bolelo. Opak vsak bol pravdou. Neboj sa nestresuj, hlavne nepi. A najdoležitejsia zo vsetkeho je ochrana.