odstranenie znamienka?poznate dobreho kozneho?

Príspevok v téme: odstranenie znamienka?poznate dobreho kozneho?
sarina

Ahojte,potrebovala by som poradit.Kozna ma odporucila so znamienkom na chirurgiu, ze sa jej nezda..Ale na chirurgii mi povedali aby som s tym pockala, ze to podla nich nevyzera nejako zle..Chcela by som sa obratit na tretieho odbornika lebo mam z toho obavy.Neviete mi poradit dobreho kozneho a tiez aj kozneho chirurga?Som zo Ziliny..Diky moc za kazdu radu..

mia

ja som bola tiez v novamede,tj BB,sukromna klinika,neplatila som,tiez som mala doporucenie.caka sa cca 3mesiace,robi sa to zvacsa v zime,jazvicka sa nema pol roka opalovat.robili mi to na tvari,a nemam problem./par rokov dozadu/

lenka1111

a este nieco, no teraz neni moc fakt dobre obdobie na odstranenie takychto znamienok, nemalo by sa to vystavovat prudkemu svetlu a zasa v lete sa aj clovek moc poti, ale ked je to kriticke tak si to chod odstranit teraz, ak nie tak pockaj do jesene, vtedy uz bude lepsie pocasie

lenka1111

ja som z Prievidze ale na vybratie znamienka som isla do Banskej Bystrice - tam je specialna klinika myslim ze sa to vola Novamed (a aj personal sa spraval ku mne super) a tam to robia velmi dobre nezostala mi ani jazva, sestra bola u nas na chirurgii a ma na chrbte skaredu jazvu

agina

Ja ti poradim MUDr.Kernu z fakultnej nemocnice v Martine.Ja som bola u nej uz 3x a vyberala mi znamienka,zakazdym vyborne.

colina

A to čo je dobrý kožiar? Mne povedali že mám bradavicu ktoru som si uterákom zatrhla a vytvoril sa infekt musela von. Po histologi mi povedali že to bolo znamienko.

mirkaaa

500 korun ale to nejde o odporucanie koznej zavisi od velkosti sa mi zda do 10 alebo 15 cm je to 500,-- a aj je vacsie tak 1000,--