Odber krvi a HAK

Príspevok v téme: Odber krvi a HAK
pyrana

Po roku brania HAK som poziadala moju gynekologicku o kontrolne vysetrenia krvi.Ona mi vsak povedala,ze na to musim prestat brat HAK na mesiac,lebo ked mi vezme krv teraz,tak vysledky budu velmi skreslene a ovplyvnene vplyvom hormonov,co je vraj zbytocne.Ja sa vsak bojim vynechat tabletky na mesiac,ked som este v minulosti prestala brat asi na dva roky,tak som prvy rok mala strasne problemy a mala som velmi nepravidelnu menstruaciu,dostala som ju niekedy az po 2 mesiacoch,niekedy po 2 tyzdnoch.Doktorka mi povedala,ze ak prestanem na mesiac,tak by to nemalo vadit.Lenza nechcem potom cakat neviem ako dlho kym to dostanem,kedze zas mozes zacat brat tabletky v prvy den cyklu.Co robit???Je to naozaj pravda,ze nemozem ist na odber krvi ak beriem HAK?Ake s tym mate vy skusenosti?

pyrana

to panika - No ved jednak sa treba potom dodatocne chranit a jednak si rozhadzem cely cyklus.Hm.Ty si davas pauzu kazdy polrok kvoli krvnym testom alebo aby si telo od tolkych hormonov oddychlo?

panika

mne po 6 mesiacoch vzdy robila prestavku na 1 mesiac a isla som na odbery..velmi neprijemna vec, lebo ten mesiac je velmi rizikovy